PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849662}
7,8 71 772
oceny
7,8 10 1 71772
7,3 34
oceny krytyków
The Last of Us
powrót do forum serialu The Last of Us

Jak to obejrzeć od razu całe? Nie lubię już nawyków z telewizji by odcinek był co tydzień. Ale nie mam nic przeciwko zwiększeniu ich częstotliwości skoro naprawdę muszą dzielić. Na pewno cały sezon już leży u jakichś tam influencerów czy recenzentów. Więc powinien wyciec...

BUNCH

Typie to się leczy.Binge-watching, zjawisko kompulsywnego oglądania seriali, charakteryzujące się oglądaniem po kilka odcinków serialu z rzędu, jesteś, towarem nerflixa. Zarzucanie tekstem :

Nie lubię już nawyków z telewizji by odcinek był co tydzień.

To właśnie służy zdrowiu psychicznemu, czy też po prostu dozowaniu, niczym się nie różni Twoja postawa od narkomana i alkoholika.

vasil_zajcev

Jesteś debilem stary

BUNCH

Dostałeś rzeczową wypowiedź, a jak na prostaka przystało, dałeś patusiarska odpowiedz, prawda boli bardziej niż sądziłem

vasil_zajcev

w punkt!

vasil_zajcev

Wątpię aby HBO troszczylo się o zdrowie każdego z nas. Ma być 9 odcinków 3 miesiące subskrypcji chodzi o zarobek

pio8686

Jeśli kupujesz tylko serial by obejrzeć 1 produkcję i tak się bawisz w drobne, to szkoda czasu na dyskusje na niedzielnego widza, co bawi się w dzielenie konta na 10,a pierwszy by krytykować, że takie słabe rzeczy wychodzą. Sam nie dokłada się uczciwie, a oczekuje tego. Patologia

vasil_zajcev

Czy ja gdziekolwiek napisałem że zamierzam wykupywac HBO? I że dzielę konto ? Mam netflixa i Disneya nie potrzebuje HBO tym bardziej że nic tam nie ma

BUNCH

I co do Całego sezonu, to nie, nie leży, premiera to był 1 odc, potem dostali drugi i TYLE. twoja choroba jest bardzo afektywna,straszne

użytkownik usunięty
vasil_zajcev

przestan pie.... te swoje pseudo psychologiczne wywody,

Prawda boli xD

vasil_zajcev

dobrze podsumowales tych debili

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 10
BUNCH

Poczekaj aż wyjdzie cały serial i wtedy obejrzysz, ja tak zwykle robię. Czekałeś tyle lat to i te 2 miesiące poczekasz, chyba, że faktycznie jesteś jakimś uzależnionym nałogowcem, wtedy to już nie ma dla ciebie ratunku :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones