PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655968}

The Following

7,1 17 000
ocen
7,1 10 1 17000
The Following
powrót do forum serialu The Following

Zacząłem oglądać, jestem na końcówce s01. Powiem jedną rzecz dotycząca bezwarunkowego "kultu Poe'go". Tacy ludzie nie istnieją. Jest nie możliwe zebrać tyle bezkrytycznych, pozbawionych elementarnej auto-analizy osobników. Jest niemożliwe zjednoczyć ich pod tak płytką ideą. Jest niemożliwe wpływać na ich zachowania w takim dużym stopniu.

Ten serial dużo traci na braku wiarygodności. Szkoda wspominać o bezsensownych zachowaniach bohaterów i wynikających z tego zwrotach akcji. Same zwroty akcji są niewiarygodne.
To wszystko wpływa na niezbyt wysoką ocenę. U mnie na razie 6/10 ale jak coś mnie mocniej wq__wi to pewnie obetnę bardziej.

willet

Dziennik osobisty - dzień n+1.
Początkowe epizody s02- Gwałt na inteligencji. FBI posiada już czujniki termowizyjne (2014), w 2013 jeszcze nie dysponowali tą technologią; mają też w końcu podgląd gps.
Zachowania typów sekciarskich- w normie. Tzn w normie absurdów z s01.: Odruchy samobójcze, i niekontrolowana przez główną jednostkę CPU -agresja, uzewnętrzniająca się odruchami bezwarunkowymi i natarciami w stylu zombie- na uzbrojonego, z wycelowaną bronią przeciwnika. Autodestrukcja własnego środowiska w którym zombie dojrzewało- wszystko w imię miłości do niekwestionowanego decyzyjnie/i w celach- guru. Etc etc.
Epatowanie patologicznymi zachowaniami u patologicznych bohaterów. To jest silna marka serialu. Miejscami tworzy to tak niedorzeczne/groteskowe kombinacje- że zbuntowany mozg potrzebuje chwili na restart na treściach w portalu onet'u (czasem to jak z deszczu pod rynnę; wtedy liczy się czas -pomiędzy).
W kontynuacji tej sado-maso zabawy trzyma mnie postać byłego agenta Ryana. Chociaż też nie wiem do końca dlaczego. Obecna ocena 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones