PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556415}

The Event: Zdarzenie

The Event
7,1 3 884
oceny
7,1 10 1 3884
5,0 2
oceny krytyków
The Event: Zdarzenie
powrót do forum serialu The Event: Zdarzenie

premiera w tv !!! już jutro obejrze !! Licze że serial będzie na miare 24 !! ale zobaczymy po pilocie chociaż Jackowi Bauerowi nikt nie dorówna !!!

ocenił(a) serial na 8
londontown

Osobiście, po obejrzeniu pierwszego odcinka jestem zachwycony. Nie wiem, jak dotrwam do przyszlego tygodnia;d "24" ogladalem odcinek po odcinku, kilka dziennie, a emocje i intryga w tym serialu wydaja sie byc rownie na poziomie. Wroze wiele dobrego!

santa_k89

to leci gdzieś w telewizji polskiej czy się zaopatrujecie przez internet?:)

howyna_chranina

może Polonia z Chicago? ;)

ocenił(a) serial na 10
londontown

Pod względem kręcenia scen akcji i przedstawiania akcji w ogóle serial bardzo przypomina 24 godziny (nawet nazwiska bohaterów pokazywane są w podobny sposób ja nazwiska aktorów i twórców "24", plus czarny prezydent, plus nazwiska głównego bohatera i jego dziewczyny - kto ogląda ten wie) pod względem za to chronologii widać fascynację "Układami" (i jeszcze ten Ivanek, oczywiście w typowej dla niego roli mało pozytywnej). A na dodatek końcówka skręcająca w stronę s-f. I jak na razie jest to mieszanka bardzo dobra, czerpiąca w inteligentny a nie nachalny i typowo odtwórczy sposób, od swoich starszych i uznanych kolegów. Pierwszy odcinek jak na razie jest naprawdę bardzo bardzo dobry. Za jedyny minus mogę uznać trochę mało przekonujące postacie (ale mam nadzieję, że na ich rozwój i pogłębienie jeszcze przyjdzie pora w dalszych epizodach) nie mniej Sarah Roemer w bikini mi to zdecydowanie wynagradza. Zdecydowanie czekam na więcej.

ocenił(a) serial na 7
VisitorQ

Racja, trzeba obejrzeć klika odcinków i wtedy zobaczymy w jakim kierunku pójdzie serial. Na razie nie jest źle i też za bardzo nie chce porównywać do 24 godzin. Choć takiego twardziela jak Jack Bauer to brakuje mi jak na razie w tym serialu...

lampard22

pewnie pójdzie w stronę S-F. już w trakcie pilota się na to zapowiadało, i to bez sceny ze znikającym samolotem. a mianowicie więzienie na alasce (często przytaczanej jako miejsce lądowania UFO-ków) dla 97 osób, z przywódca!! - kobietą. to nie więzienie dla członków al-kaidy, więc pewnie właśnie przedstawiciele innej cywilizacji.

ocenił(a) serial na 7
jakub_wedrowycz

I myślałem, że będzie coś w stylu 24 godzin a tu wygląda mi na Flash Forward...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones