PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745545}
6,8 23 359
ocen
6,8 10 1 23359
5,5 4
oceny krytyków
The Defenders
powrót do forum serialu The Defenders

Ja nie rozumiem jak mając do dyspozycji dwójkę świetnych postaci (DD i Jessica), jedną nijaką (Luke) i jedną beznadziejną (wiadomo kto) skupiono się na tej najgorszej. Serio, Iron Fist jest tu właściwie głównym bohaterem. Co dziwne, nawet scenarzyści zdają sobie z tego sprawę, bo Stick nazywa go głupim, a inni bohaterowie traktują z pobłażaniem. Danny dalej jest głupi, naiwny, marudny, a do tego bezużyteczny. Jego działania przynoszą więcej szkody niż pożytku. Apogeum głupoty jest zniszczenie ściany albo jak uświadamia sobie, że mógłby użyć swoich pieniędzy i kontaktów w walce z Hand zamiast biegać i bijać mordy jakimś pachołkom. No długo mu to zajęło... Koszmarny bohater.

Największym zawodem była jednak postać odgrywana przez Sigourney Weaver. Jest okropna. W ogóle nie czuć wielkiego zagrożenia z jej strony czy jej jakiejś ogromnej mocy wpływania na świat. Mówi się jaka to ona potężna, ale nie widzimy tego. Nie ma też ciekawego charakteru czy interesującej historii. Jest to postać z która ja nie mogłem się zżyć ani polubić czy nawet zachwycić się potęgą jej władzy, Nudny przeciwnik jakich mieliśmy setki w kinie i serialach.

Relacje między postaciami są świetnie przedstawione... przez może dwa odcinki. Później zmieniają się w typowych żołnierzy.

ocenił(a) serial na 6
_Zero_

Z Dannym i Alexandrą trafiłeś w dziesiątkę. :D

trechu

W sumie nie tylko sama Alexandra, ale cała Hand jest jakaś taka... nijaka i nudna. Mówi się nam jak to wpływali na wydarzenia na świecie, ale widzimy tylko kilka niezbyt ciekawych osób, które nie radzą sobie z niczym.

A Danny... ewidentnie widać, że Netflix widzi, że ich postać jest do niczego. Sami napisali dialogi w których Danny jest traktowany jak głupek, a i tak nie zmieniają jego charakteru. Nie mogę zrozumieć dlaczego. Może mi to ktoś wytłumaczyć? :P jasne czasami postacie serialowe są naiwne, ale przechodzą drogę, zmieniają się. Tutaj nie ma nic takiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones