PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666442}

The Bridge: Na granicy

The Bridge
6,9 3,1 tys. ocen
6,9 10 1 3097
The Bridge: Na granicy
powrót do forum serialu The Bridge: Na granicy

Sonia czy Saga ??

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie bez porównania Sofia Helin bije na głowe Diane Kruger. nie da sie polubić postaci granej przez Kruger. Jest strasznie irytująca i odpychająca. a Sofia zagrała bardzo przekonywująco i w tym swoim braku empatii dała sie lubić.

ocenił(a) serial na 7
mati77

Zgadzam się :)

mati77

Ja też. Pierwowzór niedościgniony :)

mati77

SAGA - to oczywiste !!!! ( dla mnie) Wspaniała kreacja Sofii Helin. Jak widać scenariusz to nie wszystko. Skandynawska wersja ma klimat nie do podrobienia - trochę mroczny, senny, wciągający od pierwszej chwili. Partner Sagi - Martin Rodhe to też świetna postać, a tu... Pan coś opowiada, opowiada i jakoś nie wzbudza mojej empatii. Tekst o wazektomi w wersji skandynawskiej brzmiał wiarygodnie - w tej brzmi raczej groteskowo. Oglądanie zakończyłam na pierwszym odcinku, bo jestem zniesmaczona. Raczej obejrzę jeszcze raz Most nad Soundem - kto nie widział, alubi skandynawskie klimaty - polecam.

ocenił(a) serial na 7
kociamama

Może jestem masochistą,ale dalej będę patrzył jak psują oryginał :)

ronjeremy7

Jak będzie do zniesienia to daj znać.... :)

ocenił(a) serial na 7
kociamama

Ok,ale pewnie nie będzie hehe :)

mati77

Szwedzkiej zdirze amerykańska do piet nie dorasta.
Za to meksykański glina jest sympatyczniejszy niż duński.

mati77

Kruger w tym filmie gra strasznie płytko... ale chyba taką ma rolę, że nie może pozbierać się po stracie siostry :>

ocenił(a) serial na 7
mati77

Jacy wy jesteście płytcy...
Zawsze to co się obejrzy najpierw to jest lepsze bo było świeże. Ale z drugiej strony nie można krytykować tak bezpodstawnie czegoś nowego.
Ja na przykład nie widziałem wersji skandynawskiej i dla mnie The Bridge jest bardzo dobrym serialem i uważam że Kruger gra świetnie. I pewnie gdybym teraz obejrzał wersję skandynawów to bardziej by mi się podobał the Bridge bo to widziałem jako pierwsze. Prawie zawsze tak jest. Jak na przykład ekranizacje książek. Każdy powie że książka była zawsze lepsza:P

ocenił(a) serial na 7
widzew1302

ja niestety nie widziałam pierwowzorou (nie wieziałam o jego istnieniu) ale zgadzam sie z wypowieziami powyżej. Kruger lubię ale taq rola to masakra.

użytkownik usunięty
kaczkulec

Ja mam odwrotnie... Kruger nigdy nie lubiłam a tu mi się o dziwo podoba, nie rozumiem dlaczego tak wszyscy jej się czepiają (być może dlatego, że nie widziałam i nie porównuje jej pierwowzoru).

ocenił(a) serial na 10
widzew1302

no i tutaj sie nie zgodzę :) podam przykład ze swojego oglądania. najpierw oglądałem The Killing a poźniej Forbrydelsen czyli dunski pierwowzor i orginal bardziej mi sie podobal. wiec to wcale nie jest plytkosc. tylko indywidualne odczucia