The Boys
powrót do forum 3 sezonu

Moim zdaniem widać lekki dysonans w porównaniu z poprzednimi sezonami. W tym zdaje się tylko chodzić o kontrowersje i flaki, które zdaje mi się mają przykryć scenariuszowe braki i spadek „libido” do którego boysi przyzwyczaili. Poprzednio była holistyczna jazda bez trzymanki, teraz jednak jest ona tylko w eksplodujących co chwilę ludziach. Nie wiem, czy wy też to zauważyliście?

ocenił(a) serial na 8
Materaz

Jeszcze nie oglądałem i chce poczekać aż wyjdą wszystkie odcinki, ale jeśli co chwila są jakieś dziwne ospały to dla mnie spoko. Ciekawa odmiana po dosyć ugrzecznionym i nijakim drugim sezonie.

Wostock

3 sezon jest najlepszy. Mam wrażenie, że Ci co go krytykują robią to w myśl zasady "ja 3.14erdole to już 3 sezon, trzeba zacząć jojczec że co raz słabiej".
6 odcinek to w ogóle taki roz*ierdol, że już dawno nie bawiłem się tak dobrze na czymkolwiek

ocenił(a) serial na 8
Sined

dokladnie 3ci sezon najlepszy, pierwszy to wrecz momentami przynudzal (zwlaszcza gdy akcja dotyczyla czlonkow ekipy butchera, ktorzy umowmy sie - poza nim samym jacys szczegolnie interesujacy nie sa, i bardziej graja role zapchajdziur), w sezonie 2gim szarpneli wreszcie mocniej lejce, a 3ci to juz w ogole jest zloto i nie idzie sie nudzic nawet przez sekunde :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones