The Bear
powrót do forum 3 sezonu

Co tu się stało? Cała ekipa scenarzystów kopnęła w kalendarz? Przecież oglądanie tego, to teraz zwykła męczarnia.

ocenił(a) serial na 6
zarek

Mnie aż tak nie męczy, bo jedzenie, restauracje to mój konik, więc obejrzałbym wszystko, ale pod kątem sztuki filmowej, to faktycznie, nie widzę jakiegoś pomysłu na prowadzenie tego serialu i scenariusz, bardzo chaotyczne niestety. Nadal mi się dobrze ogląda, ale nie widzę pomysłu na ten sezon.

ocenił(a) serial na 8
Matoo

Tylko że w tym trzecim sezonie to mało masz tego jedzenia i kuchni. Większość to jakieś nieistotne wątki i rozmowy o niczym.

ocenił(a) serial na 6
Wooster

No, dosyć mało. Dlatego za trzeci sezon dałem 4/10.

zarek

Jestem na drugim odcinku, w połowie, i toczę walkę by nie walnąć pilotem w ekran. Nie poznaję serialu. Nawet teksty są do bani. Od połowy pierwszego oglądałem na przewijaniu, bo te potrawy zwyczajnie wychodziły mi bokiem. Teraz jakaś debilna kłótnia gówniarzy i połowa drugiego odcinka. Jeśli fabuła nie ruszy do połowy trzeciego, wyłączam. Carmen zmienia się w autystycznego dupka. Nawet nie ma nikogo, kto by mnie obchodził. Wszyscy pieprzą, jakby kwestie pisała AI.

zarek

Do połowy trzeciego odcinka nic się nie dzieje. Dalej nie oglądam.