The 8 Show
powrót do forum 1 sezonu

trójka

ocenił(a) serial na 8

Nie będę się powtarzać, że to alegoria społeczeństwa, bo każdy kto obejrzał to wie. Jedyne co mnie zastanowiło to fakt, że do końca tylko 3ka pozostał człowiekiem. 8ka była psychopatką, 7ka ulegał wpływom i pozwalał torturować ludzi, 6ka zwykły bandzior 5ka niby dobra, ale gdy mogła to wykastrowała 6ke w zemście, 4ka zasadniczo jak 7ka, ale jeszcze mniej moralna, 2ka była w porządku, ale sama zaczęła ludzi zamykać w pokojach i terroryzować, 1ka jak 5ka zemścił się gdy miał okazję.
Żałuję tylko, że twórcy nie zdecydowali się jednak na zamianę pokoi, bo tu można było zrobić ciekawe rzeczy. 8ke wrzucić do 1ki i pokazać to dobitnie co sprawiło by widzom mnóstwo frajdy. Sama miałam ochotę momentami chwycić kija i zetrzeć jej ten uśmiech z twarzy...

kowaleczka1

czytając Twój komentarz myślałam, że pomyliłaś 4 i 5, bo ja zawsze myślałam że one były na odwrót, w takim razie czemu góra brała 4 ze sobą jak się podzielili zamiast 5?

ocenił(a) serial na 8
naomily

4ka to była ta głupia laska co straciła zęba a 5ka starsza babeczka pielegniarka. Wybrali 4ke, bo była posłuszna jak służąca. Myślę, że gdyby 2ka była wyżej, a 4ka na dnie to dalej by ją brali, bo chodziło o typ człowieka lizusa. Ona się płaszczyła by zdobyć ich uznanie.

kowaleczka1

Masz rację, dzięki za odpowiedź

ocenił(a) serial na 9
kowaleczka1

Gdyby poszli w strone zamiany pokoi serial stracilby sens, bo wlasnie to mial pokazac, ze ich los zostal przesadzony w momwncie wybrania karty. Program z nich zakpil tak samo jak w zyciu. Nigdy nie dorownamy tym, ktorzy sa w elicie.

kowaleczka1

3 tak dobrze wypadł bo miał w dupie, miał przegrane wszystko w swoim życiu więc mu zwisało i co najważniejsze tylko jemu zależało na kasie bo jej naprawdę potrzebował, miał wybór albo śmierć albo kasa i to jest najciekawsze bo tylko taka postać była wstanie zachować człowieczeństwo a z drugiej strony najwięcej dostawał w dupę

ocenił(a) serial na 8
mariouszek

Tylko, że oni wszyscy byli niedoszłymi samobójcami i nie mieli kasy. O to właśnie chodziło, że brali spłukanych, z długami i samobójców. Po prostu charaktery mieli inne i to go odróżniło.

ocenił(a) serial na 6
kowaleczka1

Siódemka ulegał wpływom? Nie wiemy, co pozostali z górnych pięter powiedzieli mu wtedy w pokoju, ale obstawiam, że mu zagrozili. Widać było, że prowadzenie tych chorych gier nie sprawiało mu przyjemności, a przy pierwszej okazji pomógł drugiej grupie (a właściwie sam dla nich tę okazję stworzył). Nie mówiąc o tym, że tak jak Trójka zadał sobie trud odnalezienia rodziny Jedynki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones