PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 635
ocen
7,8 10 1 46635
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Scott alfą?

ocenił(a) serial na 8

Właśnie obejrzałam odcinek 3x00 i jestem zaskoczona, z resztą pomysł ze stanem alf biegającym
po mieście też jest dość absurdalny. A z tego co wynika Scott może zostać alfą alf (choć brzmi to
dość głupio ;D)

ocenił(a) serial na 10
kathy17

przecież było o tym już wcześniej, że scott jest pewnego rodzaju alfą bo nie jest posłuszny derekowi a powinien bo przemianie. Nie jest w żaden sposób z nim powiązany

ocenił(a) serial na 7
kathy17

Derek sam zresztą stwierdził, że Scott jest alfą własnej (ludzkiej) paczki

moira88

Mnie ciekawi to jak obawia się Scotta przywódca stada Alf :D A was ?

ocenił(a) serial na 7
Ada7922

obstawiam jakąś przepowiednie;-) . wskazywałyby na to słowa jakie dziewczyna wypowiedziała do przywódcy Alf, że obawia się tego kim Scott może się stać

moira88

bo scott to pewnie będzie jakaś hiperzmutowana alfa z super mocami hehehehe

ocenił(a) serial na 7
Marko81

może to przez petera. drań już wcześniej odpadł z rozgrywki, ale uparł się żeby wrócić nie bez powodu. a na razie motywu żadnego nie znamy, nie? ;) może to peter był wyjątkowy, albo zrobił coś co scotta wyniesie na początek stawki, może nie interesuje go tak bardzo współpraca z derekiem tylko doglądanie scotta. zapętliłam się. :D

ocenił(a) serial na 8
Lostara

Ten cały Alfa sam przyznał, że nie ma zamiaru robić nic ze Scottem, w momencie gdy zabił tą dziewczynę co pomogła Isaacowi powiedział, że zajmie się nim Derek.
A co do Petera to nie mam pojęcia jaki ma motyw ;D

kathy17

szkoda tej laski ze ją zabili :( mogla jeszcze pograć troche

ocenił(a) serial na 8
Marko81

Myślałam, że wniesie coś ciekawego do serialu ;D Szkoda, szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones