PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 635
ocen
7,8 10 1 46635
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

UWAGA SPOILER.







Po obejrzeniu najnowszego odcinka tak się zastanawiam.. czy oni chcą
połączyć Issac'a z Allison? To jak popatrzyła na niego jak siedział na motorze i w ogóle jakoś
dziwnie ich wątek w najnowszym odcinku nakręcili.

angel_711

aktorzy grający Issaca i Allison są razem. Może to pzez to tak wygląda

ocenił(a) serial na 7
angel_711

Już w odcinku z zeszłego tygodnia było widać, że coś między nimi jest. Zastanawiałam się czy to chemia między aktorami, czy zamierzone działanie twórców. Mam jednak nadzieję, że coś jest na rzeczy, bo dla mnie Scott/Allison to najgorszy i najbardziej irytujący motyw w serialu.

angel_711

Taka wymiana partnerami zalatuje trochę Beverly Hills..

ocenił(a) serial na 10
emo_waitress

Ja tak trochę z humorem do tego tematu: Alisson nadal kocha Scotta i wyczuła, że Issac chce go jej odebrać, bo często się koło niego kręci ostatnio. Laska próbuje odwrócić jego uwagę od Scotta tymi zalotnymi spojrzeniami itp. babskimi sztuczkami. Niestety przegrała kiedy to Issac zapukał do pokoju Scotta w ostatnim odcinku.....
Ciąg dalszy w następnym odcinku.........

ocenił(a) serial na 9
syla_84i

Ja do tej pory w ten sposób nie myślałam, ale... dobra myśl. (: Dla Ciebie, który związek lepszy Alisson / Scott czy Alisson / Issac?? Bo dla mnie ten pierwszy. A po za tym w następnym odcinku (5) Scott i Alisson zbliżą się chyba do siebie...Ale przyjaźń Scott / Issac jak dla mnie też fajny pomysł "wilcza przyjaźń" - chyba ok..? oczywiście nie zapominając o Stilesie.

ocenił(a) serial na 10
edyta160196

Issac to dobry chłopak, który szuka jakiegoś autorytetu, może przyjaciela. Scott wydaje się do tego idealny, bo w pewnym sensie to on jest prawdziwym Alfą i dba o swoje "stado" co było widoczne wiele razy w sytuacjach, w których ktoś potrzebował pomocy a Derek miał to gdzieś albo go nie było wcale.

Issac jest lojalny, więc raczej nie zdradzi Scotta. Przyznam szczerze, że trójkącik miłosny wygląda znacznie ciekawiej niż związek Alison i Scotta. Mam nadzieję, że nie zepsują tego tak jak to robi The CW a zmiksują to z "wilczą naturą".

edyta160196

syla miał(a) na myśli chyba coś innego :3

syla_84i

Co?.. już koniec opowieści o zakazanym uczuciu?... Kontynuuj, kontynuuj :>

Z Isaakiem pukającym do drzwi z mokrym podkoszulku Allison nie ma szans. Ktoś musi jej o tym powiedzieć, żeby nie marnowała czasu.

ocenił(a) serial na 10
emo_waitress

Co do mojej wypowiedzi powyżej to jeśli Issac będzie tak za Scottem latać i na odwrót to mogą zrobić z nich parkę np. Issacotta, zresztą parę śmiesznych scenek z nimi można już zrobić:)

A co do kontynuuj to może: Po nocy spędzonej w pokoju Scotta chłopcy budzą się powitać nowy dzień, nagle niespodziewanie wpada do nich Stiles żeby podzielić się z przyjacielem swoimi nowymi informacjami dot. zabójst. Chłopak po tym co zobaczył nie może dojść do siebie, że został tak zdradzony przez swojego przyjaciela. Na dodatek na do widzenia dostał w twarz wilgotnym podkoszulkiem Issaca. Z rozpaczy poleciał wypłakać się na kolana do Lydi, ta o zaistniałej sytuacji poinformowała swoją przyjaciółkę Allisson. Allisson w...rwiła się, gdyż jej były chłopak podwędził jej nowy obiekt westchnień, Issać też ją wnerwił, gdyż
odebrał jej chłopaka, bo ona tak naprawdę to nie wie czy Scott to jej ex czy nie. Biedna Alisson rozpacza po stracie kochanków i przyrzekła zemstę. Nawalona jak messerschmitt biega jak po Becon Hills z łukiem, do czego ją to doprowadzi.........................



syla_84i

Było tak przyjemnie dopóki nie pojawiła się Allison... buuuu...

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

no cóż, to nie pozostaje nic innego jak tylko czekać co będzie dalej.
za Allison nie przepadam.. dlatego tym bardziej nie chcę, żeby była z Isaaciem, niech sobie jest już ze Scottem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones