PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 635
ocen
7,8 10 1 46635
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Kogo podejrzewacie o składanie ofiar z ludzi?
Moim głównym podejrzanym jest Peter. Jest słaby po wskrzeszeniu i bez wątpienia chce odzyskać siły, lub zyskać nowe, posiada wiedzę tajemną oraz jest związany z Lydią, która odnajduje kolejne ofiary.

ocenił(a) serial na 9
Coppelius

Dobra myśl... ja w sumie jeszcze się nad tym nie zastanawiałam, ale to może być on. Alfy, przynajmniej bliźniacy byli zdziwieni tak więc raczej odpadają, a innych pomysłów nie mam. A po za tym Stiles jest chyba prawiczkiem, więc jest zagrożony...! ):

użytkownik usunięty
Coppelius

mi też się wydaje, że to może być Peter, ale nie do końca. możliwe, że producenci nas podpuszczają z tą "więzią" Lydii i Petera i tak naprawdę mordercą okaże się ktoś inny... np. Morell.

ja podejrzewam - może nie jako zabójcę, ale jako kogoś, kto się okaże inny niż jest - panią nauczycielkę, z którą flirtuje Derek: niby taka na pocvzątku silna, potem płochliwa.. nie wiem co o niej na razie myśleć

Morell to moja druga podejrzana. Może to być też ktoś, kogo jeszcze nie poznaliśmy, jednak wydaję mi się, że w końcu będą musieli przywrócić Petera do pełni sił, i tym samym, do roli czarnego charakteru.

ocenił(a) serial na 9
Coppelius

Ja obstawiam Petera:)

użytkownik usunięty
Coppelius

mi przyszedł do głowy jeszcze Danny - w tym odcinku trochę go było, był na zajęciach muzycznych, zagadywał do Lydii o drzewo, Harris go lubił i pytał o jakiś rozpęd...

ocenił(a) serial na 10

Ja myślę o Gerardzie, bo nie wiadomo co się z nim stało i może stary szaleje.

ocenił(a) serial na 8
Coppelius

Właśnie oglądam I sezon Teen Wolf ( tak sobie przypominam ) i w 9 odcinku, Alfa ( Peter) odwiedza wlasnie prosefora Harrisa, czyli ten wiedzial kim jest. w ostatnim odcinku, Harris tez wie o kogo chodzi kiedy zostaje zabity. Mozliwe ze to Peter, jest slaby, a zapewne chce wrocic do dawnej sily, bo ponoc zlozenie tych ofiar ma dac jakas moc. Co sadzicie ?

PS przeprzaszam za skladnie ;)

ocenił(a) serial na 7
patrycja_mh08

Wszystko pasuje do układanki oprócz faktu, że druidzkie czary-mary jakoś nie pasuje mi do postaci Petera ex-alfy. Skłaniałabym się bardziej ku nowej nauczycielce, w końcu również musiała znać Harrisa i byłby to ciekawszy zwrot akcji, ale obawiam się że scenarzyści wybiorą jednak bardziej oczywisty wariant.

ocenił(a) serial na 8
sesze

to fakt, gdyby okazała się tą osoba nauczycielka to by mogło być naprawdę ciekawie. Ale dla niej chyba zarezerwowana jest rola kobiety Dereka. W sumie w każdym z sezonow Peter nas zaskakiwal (pierw Alfa, pozniej magiczne zmartwychwstanie). Nie był by sobą gdyby czegoś nie odwalil, a pozatym, to sezon alf, jakas bojka pojdzie pomiedzy dwoma stadami,a Derek sam nie pokona ich. Wiemy tez, ze zwiastunow, że Scott stanie sie Alfą, ale 2 na 5 ? Ktoś zapewne im pomoże i może to być Peter, który oczywiscie im pomoże, ale jak wiadomo coś za coś w jego przypadku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones