PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581312}

Taniec rządzi

Shake It Up!
5,7 5 836
ocen
5,7 10 1 5836
Taniec rządzi
powrót do forum serialu Taniec rządzi

dziewczyny grają bardzo fajnie. a ich ciuszki faktycznie przykuwaja uwage !!!

ocenił(a) serial na 1

Ale ciuszki i ładne buzie nie są w stanie stworzyć fajnego serialu, a humor sam w sobie jest nijaki

użytkownik usunięty
olalalala

To zależy co kto lubi bo mnie akurat ten film bawi.

ocenił(a) serial na 1

Może i tak, ale powiedz mi jak długo można się śmiać z jednego dowcipu , który występuje w każdym disnejowskim serialu?

użytkownik usunięty
olalalala

Jak bys nie zauważyła to są seriale dla dzieci i młodzieży więc maja być śmieszne. Może jak za dużo humoru zmień gatunek tego co oglądasz.. ;)

ocenił(a) serial na 1

Humoru?????ciekawe które momenty tak bardzo cię rozśmieszyły????a mój powyższy komentarz odnosił się do podobieństwa niektórych scen do innych disnejowskich seriali, ale jeśli oglądasz tylko to sądzisz że jest niepowtarzalny, radzę ci obejżeć kilka odcinków hannah montana czy czajodziejów to sama odnajdziesz podobne żarty. Nie przepadam za tym serialem głównie dlatego że dla mnie shake it up to tylko powtórka z rozrywki , więc wole obejrzeć powtórkę czarodziejów niż nowe odcinki taniec rządzi!!

ocenił(a) serial na 6
olalalala

serial spoko . Dziewczyny naprawdę fajnie się ubierają ;d

użytkownik usunięty
IGUCHA14

Po pierwsze to główne bohaterki ubierają się tragicznie. Po drugie Flynn grany przez Davisa Clevelanda w ogóle nie potrafi grać. Po trzecie CeCe zachowuje się jakby nie miała mózgu. A po czwarte to ten serial jest średni, bo Rocky, CeCe i Flynn strasznie mnie wkurzają, ale dałem 4/10 ze względu na resztę obsady, czyli Ty, Deuce, Tinka i Gunther.

ocenił(a) serial na 1

Śp.Walt Disney przewraca się w grobie widząc co teraz wymyślają pod jego nazwiskiem. Disney z roku na rok przechodzi sam siebie robiąc kolejne gówna.Myślałem że po hannie montanie nie będzie nic gorszego a tu prosze mamy jedną z największych szmir w historii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones