PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626543}

Szpital Nadziei

Saving Hope
7,2 1 514
ocen
7,2 10 1 1514
Szpital Nadziei
powrót do forum serialu Szpital Nadziei

Nie mogę się doczekać tej nowej odsłony Eriki. I chociaż to kolejny serial medyczny to jednak mam nadzieję ,że będzie się czymś wyróżniał tym bardziej ,żę czytałam gdzieś ,że to ma być o lekarzu w śpiączce -nie wiem nie będę zgadywać,
nie mogę się doczekać by zobaczyć Erice i Michaela znowu razem w serialu, no i w dodatku Daniel z TVD, ^^.

ocenił(a) serial na 8
olcia07111

Po zapowiedzi wiem, że będzie to bardzo dobry i z ciekawym pomysłem serial. Nakręcili mnie tylko tą zapowiedzią a tu trzeba czekać do letniej ramówki!!!!! Tak się nie robi :P

Chandni

Ja też czekam z niecierpliwością :) Zapowiedź jest niesamowita. I ciekawie będzie zobaczyć Daniela w nowej roli :)


Btw, Chandni, serdeczne pozdrowienia!! Dawno nie rozmawiałyśmy :)

olcia07111

Rozwaliła mnie obsada: odkrywca kosmosu, pierwotny wampir i dziewczyna Supermana :D

Ale już bardziej na serio Kanadyjczycy wreszcie pokazują pazur i powoli doganiają południowych sąsiadów. Jestem jak najbardziej za: fajny pomysł, niezła obsada i mam nadzieję, ze nie za bardzo wpatrzą sie w Amerykanów.

ocenił(a) serial na 3
aivia

Już na początku czerwca się przekonamy, jak to będzie. Kanadyjczycy zazwyczaj robili dobre seriale, więc i ten powinien być udany.

ocenił(a) serial na 8
olcia07111

Erica i Daniel - muszę to obejrzeć. Promo zapowiada się ciekawie. Jeszcze tylko kilka dni :)

ocenił(a) serial na 3
Hazine

W tej chwili już tylko cztery dni :)))) A w sieci pojawiły się już nowe zwiastuny (z pewnym, bardzo sugestywnym wątkiem) i trzy pełne scenki. Są na youtube.com

ocenił(a) serial na 8
xena_4

Dokładnie :) Czekam niecierpliwe, nie mogę się doczekać aby zobaczyć Ericę w nowej roli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones