PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89546}

Sześć stóp pod ziemią

Six Feet Under
7,9 37 656
ocen
7,9 10 1 37656
8,8 12
ocen krytyków
Sześć stóp pod ziemią
powrót do forum serialu Sześć stóp pod ziemią

Witam. Właśnie zastanawiam się czy ściągać całość. Powiem tylko, że jestem pod ogromnym
wrażeniem jakie na mnie zrobił The Killing ostatnimi czasy a dużo wcześniej Twin Peaks. I właśnie
szukam czegoś, co w podobny sposób wciągnie mnie do reszty... Czy mogę się tego spodziewać
po Six Feet Under?

ocenił(a) serial na 10
sephiroth1983

To zależy od tysięcy kwestii... Jednym pasuje saga Rambo drugim SFU.
Nie będę pisał kwestii typu: "do takiego serialu trzeba dojrzałości..." itp., bo każdy lubi to co lubi i tyle.

Skoro wciągnął Cię TP to śmiem twierdzić, że SFU zmiecie Cię z powierzchni tej planety. Wewnętrznie, jak i z somatycznymi przerzutami na organa zewnętrzne :)

http://www.filmweb.pl/serial/Sze%C5%9B%C4%87+st%C3%B3p+pod+ziemi%C4%85-2001-8954 6/discussion/SFU+OGL%C4%84DAJ+NA+W%C5%81ASNE+RYZYKO+%28bez+spoiler%C3%B3w%29,182 7594


frojd1978

Ok. Dzięki. To już mi wystarczy. Dzisiaj zaczynam ;)

sephiroth1983

Jak wrażenia? Pytam, bo sama myślę o obejrzeniu tego serialu.

Solarie

Niestety jeszcze nie wiem, jestem w trakcie pobierania pierwszego sezonu...

ocenił(a) serial na 10
sephiroth1983

Nie pytaj więcej... Serial jest po prostu znakomity pod każdym względem... Na pewno się nie zawiedziesz. A koniec to po prostu istna bajka:) Warto go obejrzeć w spokoju, bacząc na każdy szczegół... Ten serial ma swój niepowtarzalny klimat, rzadko spotykany w dzisiejszych czasach. Chociaż skończyłem go pół roku temu to do dziś oglądam ostatni odcinek i nie mogę się oderwać....
Oglądajcie i nie pytajcie... Dla mnie światowy majstersztyk...:))))

ocenił(a) serial na 9
sephiroth1983

Bardzo przyjemny i przede wszystkim 'prawdziwy' serial dotykający spraw egzystencji.
Oglądam falami, jednak teraz podoba mi się najbardziej do tej pory - jestem na początku 3 sezonu i odcinek 4 był jak na razie wg. mnie najlepszy z całego serialu, wyjątkowo piękny, poruszający i pozytywny.
Póki co ocena 7/10, ale jak tak dalej pójdzie to na pewno podskoczy : )

To już trzeci (z trzech mi znanych) genialny serial jaki serwuje mi HBO.
Najbardziej polecam 'Carnivale'... jak dla mnie dzieło sztuki (swoją drogą, choć serial o czym innym to mający jakby podobną aurę / klimat do '6 stóp pod ziemią'), polecam!

ocenił(a) serial na 10
sephiroth1983

OGLĄDAĆ! i też kocham Twin Peaks

ocenił(a) serial na 9
sephiroth1983

Też niedawno zabrałam się za ten serial tak trochę z powodu braku czegoś innego i nadmiaru wolnego czasu.
I żałuję, że tak późno. Całą serię nadrobiłam w tydzień i po finałowym odcinku od wczoraj nie mogę się pozbierać.
Warto obejrzeć, szczerze polecam.

ocenił(a) serial na 10
sephiroth1983

Właśnie skończyłam oglądać go po raz drugi, jak dla mnie fenomenalny, niektóre sceny zapadają tak głęboko w pamięć, że nawet po latach samo ich przywołanie budzi emocje jak gdyby serial oglądało się na bieżąco. Dla fanów Twin Peaks, Sopranos - pozycja obowiązkowa. Na pewno będę jeszcze do niego wracać :)

użytkownik usunięty
sephiroth1983

Na taki serial czekałem całe życie, GENIALNY. Polecam!!!!

ocenił(a) serial na 10

A widzisz Pan :)

ocenił(a) serial na 9
sephiroth1983

Oglądać jak najbardziej! Mówię to jako fanka zarówno Twin Peaks, jak i The Killing :))) Jest to inny rodzaj "wciągnięcia", bo tamte dwa są z gatunku thriller/ kryminał/ mystery. Tutaj mamy z kolei bardzo solidną, znakomitą obyczajówkę zarówno z elementami dramatu, jak i komedii ;) P. S. Dopiero zobaczyłam że to wątek sprzed 10 lat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones