PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810555}

Strefa mroku

The Twilight Zone
5,8 844
oceny
5,8 10 1 844
Strefa mroku
powrót do forum serialu Strefa mroku

Powiem szczerze że pierwsze trzy odcinki mnie zbytnio nie zachwyciły, pierwszy zupełnie nie trafił w moje gusta, drugi a zwłaszcza trzeci były już znacznie lepsze ale to nadal jeszcze nie było to i dopiero w momencie gdy już chciałem zakończyc przygodę z tą serią, zapowiedz odc. 4 skusiła mnie na jeszcze jeden seans i cieszę się że się przemogłem bo tym razem było już naprawdę spoko :)

W skrócie mamy tu coś w stylu połączenia Fargo (a konkretnie 1 sezonu owego serialu) i Z Archiwum X. Więcej takich kombinacji i będzie dobrze ;)

ocenił(a) serial na 6
miko1980

Ja czekam aż go przetłumaczą, w sumie mógłbym oglądać po angielsku, ale nie czuję się na tyle mocny, żeby zrozumieć całość i boję się, że mógłby umknąć mi jakiś ważny szczegół. Ale po zapowiedzi też mocno mnie zainteresował

Mr_Tabaca

sa napisy angielskie dostepne, ktore moim zdaniem jako pomoc do zrozumienia dialogow sa wystarczajace (bez napisow nigdy nie ogladam), ale to juz kwestia indywidualnej znajomosci angielskiego

miko1980

mam dokladnie na odwrot po fajnych 3 odcinkach 4 i 5 beznadziejne az wreszcie 6 mi sie podobal najbardziej z dot

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones