Stranger Things
powrót do forum 4 sezonu

1 sezon - świetny
2 sezon - dobry
3 sezon - średni
4 sezon - porażka

Niestety jest coraz gorzej - fabularnie i aktorsko. Z uroczych dzieciaków, aktorzy przeobrazili się w drętwe klocki. Scenarzyści zabijają nas oklepanymi dialogami i bezsensowną fabułą wymyślaną na siłę. Szkoda - bardzo lubiłem ten serial.

ocenił(a) serial na 4
_Kuba

1 sezon - słabiutki

2 sezon - cudo

3 - koszmar

4 - nie oglądałem i nie obejrzę.

Tyle w temacie. Nie będę dyskutować, bo nie chcę pyskówki.

Shiloh

Z ciekawości, dlaczego pierwszy słabiutki?

ocenił(a) serial na 4
_Kuba

Pierwsze dwa odcinki wporzo, dwa następne jakoś trzymały poziom poprzednich, reszta ostro w dół. Aktorstwo dorosłej obsady (prócz Davida Harboura) co najwyżej taka sobie, w ogóle te osiem odcinków to za mało, by rozstrzygnąć to wszystko. Przydałaby się bardziej rozbudowana historia (na co najmniej 16 odcinków, albo i dwa lub więcej sezonów), tylko tak można by wiarygodnie rozwinąć i rozstrzygnąć zagadkę porwania Willa.

_Kuba

4 sezon wydłużony do granic wytrzymałości, gdyby nie córką to bym odpuścił... Dłużynlzny, dłużyzny i jeszcze raz dłużyzny, czego kwintesencja jest ostatni 2,5 godzinny (!) odcinek. Gdyby sezon był ściśnięty do 50% tego co jest, to myślę że odbiór byłby inny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones