PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609260}

Statek

El barco
7,8 6 611
ocen
7,8 10 1 6611
Statek
powrót do forum serialu Statek

Co z tymi odcinkami ?

ocenił(a) serial na 10

Jej , nie wiecie w końcu kiedy będą te następne 3 odc. 2 sez. ???
bo doczekać się nie mogę ! :D

ocenił(a) serial na 10
ana7xd

Jako i my wszyscy...

ocenił(a) serial na 9
ana7xd

no dokładnie.. mogli by coś w końcu powiedzieć na ten temat.. Ileż to można czekać?!

ocenił(a) serial na 7
anusialka94

Na hiszpańskiej wikipedi pisze, że 15 odcinek będzie 16 maja, a kolejne dwa 23, 30 maja. Myślę, że je w końcu wyemitują, bo strasznie długo to przeciągają.

ocenił(a) serial na 9
paulina4_12

woow.. no nareszcie !!! Mam nadzieje, że tym razem wypali.. bo ile to można czekać xd

paulina4_12

Tylko szkoda, że hiszpańska wikipedia podawała też, że odcinek 15 zostanie wyemitowany już 24 kwietnia... I jakoś się tego nie doczekaliśmy. Więc nie ma co na niej polegać.

ocenił(a) serial na 7
Martek23

No niby tak, ale w ogóle dobrze, że ją co jakiś czas aktualizują, bo nie ma raczej żadnego innego pewnego źródła.

ocenił(a) serial na 10
paulina4_12

kurcze ja już doczekać sie nie moge ;/ mogliby już wyemitować i byłby już spokój :)

Martek23

no to jednak sobie jeszcze poczekamy ponieważ hiszpańska wikipedia zaktualizowała swoją stronę Statku i nie ma konkretnej daty emisji pozostałych 3 odcinków drugiej serii. z 16 maja 2012, 23 maja 2012 i 30 maja 2012 zostało samo 2012 :(

ocenił(a) serial na 8
ana7xd

podobno mają wyemitować gdy skończą nadawać "Los Protegidos", które będą lecieć jeszcze do 14 czerwca o tej samej porze gdy nadawali Statek, spokojnie to jeszcze tylko 6 tygodni ;) ale za to wraca Ulises i Ainhoa!

mine_black_berry

To już mogliby sobie darować. Wyemitują w połowie czerwca odcinki, pół roku czekania. Mogli od razu je wyemitować i tyle. Wszyscy tak robią tylko oni muszą być inni i przeciągać strunę :/

ocenił(a) serial na 7
avis90

mamy czekać jeszcze prawie cały miesiąc? to chyba jakiś żart :((

ocenił(a) serial na 8
Nekori

Miesiąc na odcinek i drugie tyle na napisy. Do nieanglojęzycznych produkcji niestety bardzo długo się czeka.

endefis

wiesz gdzie mozna obejrzec te3 nowe odcinki

Nekori

wiesz morze gdzie morzna obejrzec te 3 nowe odcinki

ocenił(a) serial na 10
mispsimp

Wiem gdzie można dostać dobry słownik ortograficzny, chcesz?

Mangel

WIESZ COS O TYCH ODCINKACH CZY NIE ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????PANI E POLONISTO JESTEM DYSLEKTYKIEM H CI W D

ocenił(a) serial na 10
mispsimp

Lenistwo to jeszcze nie dysleksja dziecko. Ja mam dysleksję, ale korektę w przeglądarce mam i jak widzę czerwony szlaczek pod słowem to poprawiam. Ja się pisać nauczyłem, więc i Ty możesz, kultury z resztą też.

Mangel

z tego co widze to chyba trafilem na jakies forum ortograficzne bo zamiast dostac odp na pytanie to tylko bledy mi wytykasz ale spoko juz wszystko wiem pozdro

ocenił(a) serial na 10
mispsimp

Z tego co widzę, nie nadajesz się na użytkownika globalnej sieci, skoro nie znasz i nie stosujesz netykiety.

ana7xd

Obejrzałem wszystkie odcinki, tak jak większość z Was. Jak dla mnie - serial naprawdę świetny, jednak teraz muszę przyznać jedno. Czuję się zniesmaczony i wkurzony, że producenci tak sobie lecą w ciula. Naprawdę sobie robią jaja z widza.

ana7xd

Tydzień temu statek pozował do zdjęć promocyjnych przy plaży Serra d'Irta na północny-wschód od Walencji (wrócił do portu 25 maja), potem mają ruszyć zdjęcia do nowego sezonu. Ostatni odcinek zostanie najprawdopodobniej wyemitowany przed premierą trzeciego sezonu, a więc we wrześniu.

ocenił(a) serial na 8
fidelxxx

a wcześniejsze dwa? masz może zdjęcia (link) do tego wydarzenia?

immortelle1

http://el7set.es/not/3487/los_tripulantes_de_el_barco_tocan_tierra_en_alcossebre /
http://www.alcocebre.biz/el-barco-antena-3-alcocebre-alcossebre-alcoceber-penisc ola.html

Wiadomo mi tylko, że będzie jeden odcinek drugiego sezonu: "Tierra a la vista" - ziemia na horyzoncie.

fidelxxx

a wiadomo kiedy 3 sezon?

ocenił(a) serial na 8
sabter

pojawiły się informacje, że emisja 3 sezonu nastąpi dopiero na początku przyszłego roku, tj. na przełomie stycznia i lutego

fidelxxx

masz morze link do tego odcinka
prosze powiedz ze masz

ocenił(a) serial na 10
mispsimp

Szukam na mapach, szukam, ale akwenu o nazwie "link do tego odcinka" nie umiem znaleźć. ;/

fidelxxx

WIESZ MORZE GDZIE MOZNA OBEJRZEC NE 3 NOWE ODCINKI Z 2SEZONU

ocenił(a) serial na 10
mispsimp

Po raz kolejny, moŻe!

ocenił(a) serial na 7
Mangel

Oj coś mi się wydaje, że te 3 ostatnie odcinki drugiego sezonu to wyemitują we wrześniu, a potem od razu puszczą 3 sezon. Doszłam do tego po przeczytaniu hiszpańskiej wikipedii i tam pisze, że finał 2 temporady jest we wrześniu 2012.

paulina4_12

5 wrzesnia bd 15 odc :( to poczekamy troche...

ocenił(a) serial na 7
Ash92

cooo? :(( jak to? to pewne?? ;/

paulina4_12

dobrze ze chociaz wiemy kiedy puszcza te 3 ost odcinki dzieki za info pozdro

ocenił(a) serial na 8
ana7xd

odcinki na Bank będą we wrześniu bo tak mi napisali na twitterze jak zapytałam:)

ocenił(a) serial na 10
ana_osw

Doszły mnie słuchy że w trzecim sezonie nie będzie grał Mario Casas (Ulises) ? Wiesz coś może na ten temat

dakcia987

cooo? o nie, to trochę lipa...

ocenił(a) serial na 10
Cudzoziemka87

Wiesz, to nie jest wiarygodne, bo przeczytałam to na którymś forum :) Mam nadzieję że jednak będzie grał :) Na pewno w kolejnym odcinku wystąpi, bo był pokazany w zwiastunie:)

dakcia987

był, był, widziałam też jakieś zdjęcia z planu 3 serii i chyba też był (Bianka na bank była i to na wielu fotach, m. in. na plaży)

ocenił(a) serial na 10
Cudzoziemka87

Ja też widzialam zdjęcia z 3 serii i Biankę była na nich, Mario niestety mi umknął więc nie wiem jak to będzie :) Mam nadzieję, że jednak wystąpi. Pozostaje nam tylko czekać:)

dakcia987

wydaje mi się, że na jednym ze zdjęć zamieszczonych w internecie jest Mario (w turkusowej bluzie, Filmweb niestety nie pozwala mi wkleić linka) no kurczę, w zwiastunie był na pewno, ale może pojawi się np. tylko w 1 odc. i go uśmiercą, albo po prostu będzie pokazywał się tylko od czasu do czasu, co parę odcinków? oby nie, ja jednak wolę, żeby Bianka i Mario byli cały czas wśród głównych bohaterów :) ciekawe ile sobie poczekamy :/

ocenił(a) serial na 10
Cudzoziemka87

Jakbyś mogla to wyslij mi linka na mojego maila (dakcia987@buziaczek.pl). Jeżeli dwóch głownych bohaterów nagle w 3 serii zejdą na dalszy plan, albo znikną to dla mnie ten serial straci sens. Podobno premiera w Hiszpanii ma być 5 września:)

ocenił(a) serial na 8
Cudzoziemka87

Hej :)
Szukam, szukam, nie mogę za bardzo nic znaleźć... A że serial masz już za sobą może będziesz bardziej zorientowana :)
O co chodzi z tym drugim sezonem? w odcinkach jest napisane, że 14 odcinków, ale czytałam posty, że miały być jakieś 3 dodatkowe, ale nic nie mogę o tym znaleźć... :/ One zostały w końcu nakręcone czy nie?

anulka88

chyba było tak, że w 2 sezonie miało być o 2 czy 3 odc. więcej, ale przerzucono je do trzeciego sezonu, na sam początek :) dlatego trzeci sezon się tak dziwnie zaczyna, ale po tych "przerzuconych" odcinkach zacznie się normalna akcja i wszystko się zgadza. a przy czym jesteś? skończyłaś 2 sezon?

ocenił(a) serial na 8
Cudzoziemka87

Ale tytuły się nie zgadzają... I nie wiem właśnie jak to z tymi odcinkami... Spróbuję jeszcze poszukać i popytać, ale sporo użytkowników jest "nieaktywnych"... :p
Skończyłam 2x11 :)

ocenił(a) serial na 8
dakcia987

wiadomość o tym, że Mario już nie zagra w "El Barco" pojawiła się w 'Dia de Inocentes' - nasz odpowiednik Prima Aprilis, więc to tylko taki głupi żart, nie macie się czego obawiać, Mario na pewno wystąpi w 3temporadzie ;)
a tu potwierdzenie: http://todosobrelaserielbarco.blogspot.com/2011/12/feliz-dia-de-los-inocentes.ht ml

ocenił(a) serial na 10
RiDka

Już wiem :0 Ale dzięki :)

ocenił(a) serial na 8
ana_osw

Wiesz może jak to było w końcu z tym 2 sezonem? Miał 14 czy 17 odcinków?? Nie mogę nic konkretnego znaleźć... :/

ocenił(a) serial na 8
anulka88

hej:)
1 sezon 13
2 sezon miał 14 odcinków, a 3 sezon 16 odcinków wszystkie są tutaj: http://alekino. tv/ serial/ statek (usuń spacje)

ocenił(a) serial na 8
ana_osw

A co z tymi jakimiś 3 dodatkowymi odcinkami 2 sezonu? 15,16,17? Doszło to do skutku czy jak...? Bo nie chciałabym niczego przegapić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones