PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841842}

Squid Game

O-jing-eo Ge-im
7,3 109 480
ocen
7,3 10 1 109480
6,5 22
oceny krytyków
Squid Game
powrót do forum serialu Squid Game

Nie każdemu podobają się tego typu filmy/seriale, trochę brutalne ale jako dziewczyna jestem na tak. Zdecydowanie, bardzo wciągnął. Według mnie serial aż prosi się o większy rozgłos.

ocenił(a) serial na 7
magdalena199997

akurat "prekursorem" tego typu produkcji jest japońskie Battle Royale a nie Igrzyska Śmierci ;)

ocenił(a) serial na 6
777grzegorz

Według mnie to jest bardzo smutne, że zawsze ludzie porównują takie produkcje do "Igrzysk Śmierci" i obsypują je laurami jakby to ten film wymyślił ten podgatunek. A właśnie prawda jest taka że Japońskie "Battle Royale" było wcześniej i to znacznie. No ale widomo, w Polsce azjatyckie produkcje są niszowe, zwłaszcza te starsze.

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

No tutaj przyznam rację, bo właśnie bardzo mało azjatyckich filmów oglądam i niestety stąd te porównanie, z pewnością nie ja jedyna. Pora nadrobić :)

ocenił(a) serial na 6
magdalena199997

No nic w tym złego :), każdy ogląda takie filmy jakie lubi, a azjatycki styl nie każdemu podchodzi i to jest normalne. Ja np nie oglądam Polskich filmów xP

magdalena199997

Dla mnie to połączenie igrzysk z piłą i hostelem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones