PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503501}

Sprawiedliwi

7,2 3 202
oceny
7,2 10 1 3202
Sprawiedliwi
powrót do forum serialu Sprawiedliwi

A co się stało z Iną ?

ocenił(a) serial na 8

Niby tego nie mówili, ale strasznie mnie to nurtuje...No i ciekawi mnie czy potem matka Ziga będzie miała żal do siebie bo jakby nie patrzeć przyczyniła się do jego decyzji przez wyrzucenie żydówki z domu.

LdieS

Winę wg matki ponosi Ina która rozkochała w sobie "gówniarza" i zawróciła mu w głowie. Samą Inę spotkała pewnie śmierć w gettcie lub obozie.

ocenił(a) serial na 7
Jordan66

Zapewne tak a skoro o Zygmuncie mowa szkoda że Małaszyński nie zagrał tej roli, jakby ta jego ostatnia akcja ciekawie wyglądała w kontekście roli Szyca i Małaszyńskiego w moim ulubionym serialu.....
No ale to takie moje gdybanie.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Pewnie dobrze, ale Jakub Mazurek też nie zagrał tutaj źle :) Miałam cichą nadzieję w odcinku 5 bodajże, że Ina przeżyje wojnę (no bo budynek, w którym się ukrywała był już opuszczony, więc mogło jej się jakoś udać) potem weźmie ślub z Zygmuntem, a narzeczony wnuczki Basi to jest jakiś ich tam potomek ( Basia wtedy powiedziała mu, że wygląda na żyda, a wcześniej były retrospekcje do historii Iny i Zygmunta). A co mnie jeszcze rozbawiło :) Zauważyłam, że Ina miała tylko jedną piosenkę :) W klubie, dla znajomych, na płycie adapterowej, a Jakub na skrzypcach zagrał też tą samą melodię..

ocenił(a) serial na 10
LdieS

Pojechała tam, gdzie wszyscy Żydzi z warszawskiego getta - do Treblinki :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones