PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526554}

Spartakus: Krew i piach

Spartacus: Blood and Sand
8,0 78 002
oceny
8,0 10 1 78002
6,6 7
ocen krytyków
Spartakus: Krew i piach
powrót do forum serialu Spartakus: Krew i piach

to dalsze serie a w ostatnim odcinku "Krew i piach" Crixus zabił Lucretię prawda?

ocenił(a) serial na 10
Seiya

Bogowie Areny rozgrywają się przed "Piachem i Krwią" natomiast w "Zemście"...naprawdę chcesz wiedzieć czy wolisz obejrzeć?

Wielki_Krytyk_

chcę wiedzieć :) oglądam właściwie wyrywkowo i nie wiem czy obejrze Zemstę - o ile będzie w tv

ocenił(a) serial na 10
Seiya

Lucretia przeżyła mimo rany którą zadał jej Crixos

Wielki_Krytyk_

dziekuję za odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 10
Seiya

A proszę bardzo i zachęcam do oglądania nie tylko "wyrywkowego"

Wielki_Krytyk_

ok przeżyła ale czemu nie ma jej potem w Wojnie potępionych?

w ogóle jak oglądam (wyrywkowo :D) Wojnę potępionych i Krew i piach to widzę, że te serie mają zupełnie inny klimat, pojawiają się inne postaci, inne zdjęcia, inna atmosfera itp.
ciekawe czemu?
wiem, że Spartakusa gra inny aktor to nie na tym tylko polega różnica

ocenił(a) serial na 10
Seiya

Nie ma jej dlatego że zginęła w ostatnim odcinku "Zemsty",zabrała dziecko Ilithyi (pisownia z pamięci) i rzuciła sie w przepaść.

Tak maja inny klimat odkąd akcja przeniosła sie poza mury Kapuły,po odejściu z serialu (w sumie z tego świata) Andyego serial sporo stracił,pierwsza seria jest dla mnie fenomenalna wlaśnie ze względu na kreację Whitfielda.

To że pojawiają się nowe postacie to zupełnie normalne,w sumie w każdym serialu tak jest,dzięki temu jest ciekawiej (np postać Gannikusa albo Krassusa)

Wielki_Krytyk_

ciekawe też, że w Wojnie potępionych pojawia się młody Juliusz Cezar, gdyż zwykle w filmach opowiada się jego ostatnie lata życia, związek z Kleopatrą i śmierć

ocenił(a) serial na 10
Seiya

Wiele osób narzeka na tę posatć w serialu,mi osobiście przypadła do gustu o wiele bardziej niż np syn Krassusa.

Jako ciekawostka,wycztałem że serial miał mieć aż 6 sezonów,niestety po śmierci Andyego producenci postanowili skrocic go właśnie do trzech.

Wielki_Krytyk_

oglądam teraz Bogów areny
dziwne, że skoro akcja tej części dzieje się przed Krew i piach to tv Puls pokazuje to w odwrotnej kolejnosci

ocenił(a) serial na 10
Seiya

Bo ta część została nagrana później:)

Kinomaniaczka_tvd

nagrana mogła być ale jeśli wydarzenia są wcześniejsze to powinno sie pokazywać w tv we właściwej kolejności

ocenił(a) serial na 10
Seiya

w sumie racja,bo idzie się czasem pogubić:)

Seiya

Niekoniecznie, w bogach areny nie ma postaci Spartacusa, nie zabija żadnych wątków ani spoilerów, nic człowiek nie traci jeśli oglądał najpierw krew i piasek czy odwrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones