PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526554}

Spartakus: Krew i piach

Spartacus: Blood and Sand
8,0 78 002
oceny
8,0 10 1 78002
6,6 7
ocen krytyków
Spartakus: Krew i piach
powrót do forum serialu Spartakus: Krew i piach

Rewelacyjny. Oglądałem w życiu wiele seriali (uściślając 8), jedynie Spartacus odcisnął na mnie takie wrażenie po 13 odc. 1 sezon otrzymał ode mnie ocenę 8.84, najwięcej ze wszystkich ocen pośród innych seriali. W tym sezonie nie było nawet przeciętnego odcinka wszystkie daleko powyżej. Normalnie Spartacus dostałby 10 za ten sezon, ale trochę odstraszyła mnie dotychczas niespotkana, daleko idąca animacja(krew, Kapua z lotu ptaka), co świadczy, że serial nie jest perełką i nie mogę przyznać pełnego. Ale za ten serial niskie moje ukłony dla pana DeKnighta! Klimat, kostiumy, soundtrack i walki, ahhh. Fajnie dobrani aktorzy i fabuła, a juchą i brutalnością, aż wycieka z ekranu. Postacie! Co również niespotykane, żadnej tutaj nie darzyłem nie sympatią. Każda w ludus Batiatusa była ciekawa. I powalające dialogi. Pokrzykiwania lanisty typu: "co tu się k*rwa odpie*dala"; "bogowie rozsunęli mi pośladki i znów wyruch*li mnie w dupę", bądź wszędobylskie "na ch*ja Jowisza!" już zawsze będą wywoływały u mnie na twarzy szeroki uśmiech!

ocenił(a) serial na 7
Jaskier16

Podobał się mi, zwłaszcza 1 sezon, bo potem było gorzej, ale lepsze dla mnie są seriale np:
Robin z Sherwood, Miasteczko Twin Peaks, Rzym , Gra o tron :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones