PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588273}

Spartakus: Bogowie areny

Spartacus: Gods of the Arena
8,0 50 551
ocen
8,0 10 1 50551
6,6 5
ocen krytyków
Spartakus: Bogowie areny
powrót do forum serialu Spartakus: Bogowie areny

Co W TYM serialu zalatuje do Colin'a F ;]

Hipis86

Jak śmiesz w jednym komentarzu wspominać gładkolicego Gannicusa i tę zapitą, irlandzką mordę! Nie godzi się ;)

AureliaKotta

Ja tam osobiście nic nie mam do tej zapitej irlandzkiej mordy ;] Powiem więcej. Podobają mi się nawet niektóre filmy z jego udziałem ;] ...Ale co do podobieństwa. Po prostu Gannicus BARDZO mi go przypomina ...może to przez te brwi, albo wyraz twarzy... ;]

Hipis86

Po wnikliwej analizie przyznają, że na kilku zdjęciach można dojrzeć podobieństwo, które ja, z kobiecego punku widzenia, nazwałabym urokiem złego chłopca (o zgrozo! jak płeć niewieścia na to leci ;p) Colin Farelka i Gannicus dzielą podobne zaintersowania: piękne kobiety i mocne trunki.

W sumie uznałam Twoją rację, ale musiałam uprzednio zareagować histerycznie, jako fanka jedynego prawdziweo boga areny :)

AureliaKotta

Jak to się mawia Droga Aurelio: ''za grzecznych chłopców się wychodzi, a złych się kocha'' ;] Swoją drogą hollywoodzcy ''bad boys-i'' są bardziej interesujący ;]

Ps: Fakt. Gannicus rządzi! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones