Skazana
powrót do forum 1 sezonu

Bardzo dobry i ciekawy serial, bardzo dobrze zagrany, nie ma drewnianego aktorstwa, dobre dialogi, ciekawa fabuła lecz troszkę przewidywalna, ale bardzo przyjemnie się ogląda i nieco trzyma w napięciu. Czekam na 2 sezon :)

ocenił(a) serial na 9
sztohas

Zgadzam się, serial rewelacyjny, czekam na drugi sezon. Myślę, że nas jeszcze zaskoczy ;)

ocenił(a) serial na 7
sztohas

też mi sie podobał, oby niedługo wypuścili drugi sezon, ale na razie chyba nie ma oficjalnych informacji

Agatannna_filmweb

Nie ma oficjalnych informacji, ale z tego co mi się obiło o uszy to jeszcze tej wiosny ma być kolejny sezon, prawda?

ocenił(a) serial na 10
bialak75

Tak, mówili, że 27 kwietnia rusza drugi sezon Skazanej

ocenił(a) serial na 9
sztohas

O, Ślepnąc od Świateł nie oglądałam, ale Skazana mocno mnie wciągnęła, więc też chętnie zobaczę. No i jak wszyscy, czekam na kolejny sezon! :)

ocenił(a) serial na 8
gremlin_3

No to obejrzyj koniecznie, gra Więckiewicza Frycza wbija w fotel :)

ocenił(a) serial na 8
sztohas

też mi się podobała Skazana, myślę, że główna w tym zasługa świetnej obsady i super dialogów :D

ocenił(a) serial na 9
dariazz

Dialogi na pewno przejdą do historii seriali:P szczególnie Pati vs Alicja, ale ogólnie, teksty Pati to będzie klasyka, tak coś czuję ;)

ocenił(a) serial na 10
sztohas

widzę, że sporo tu fanów tego serialu :) nic dziwnego, bo jest nie tylko dobrze zrobiony ale ma świetne postacie

sztohas

Bardzo mi się podoba Skazana, z niecierpliwością czekam na drugi sezon.

ocenił(a) serial na 9
kajakajman

No to już niedługo, podobno 27 kwietnia jest premiera drugiego sezonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones