PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485787}

Siostra Jackie

Nurse Jackie
7,2 8 137
ocen
7,2 10 1 8137
7,0 4
oceny krytyków
Siostra Jackie
powrót do forum serialu Siostra Jackie

Dla fanow Dextera i Sopranos.

Nic dodac, nic ujac, moim zdaniem kto lubi dwa powyzsze polubi nie mniej i to.

ZACHARECZKU

Sopranos i Dexter to dwa seriale które lubię najbardziej.Jak dla mnie nie ma lepszych seriali (a obejrzałem ich trochę) . Oczywiście Sopranos jest na pierwszym miejscu ale Dexter niewiele niżej. I odnośnie tego serialu to po obejrzeniu pierwszego odcinak zapowiada się nawet nieźle.

milosz1302

Obejrzyj Six Feet Under, to zmienisz pewnie swoje zdanie :)
Swoja drogą gra tam Michael C. Hall, który gra znany jest Ci z Dextera.

milosz1302

Obejrzyj Six Feet Under, to zmienisz pewnie swoje zdanie :)
Swoja drogą gra tam Michael C. Hall, który znany jest Ci z Dextera. Ale obsada jest tam tak powalająca, że C. Hall wymięka przy swoich kolegach i koleżankach z planu.

Wojtky

No i właśnie "namówiłeś" mnie na oglądnięcie kolejnego serialu :)
Mam nadzieję że nie będę żałował. Bo oglądnięcie serialu który jest słaby to jedna "z trzech" rzeczy najbardziej denerwujących na świecie. A jak już się zacznie oglądać serial to nie można tak po prostu przestać go oglądać.

ocenił(a) serial na 6
milosz1302

Six Feet Under to ten sam poziom co Sopranos, a nawet ciut wyżej! Pozycja obowiązkowa!

ocenił(a) serial na 7
snoopy

Wojtky i Snoopy - to są wasze zdania że Six feet under jest wyżej od Sopranos. Nie zgadzam się ze słowami ''obejrzyj SFU to pewnie zmienisz zdanie''. Ja po Soprano obejrzałem SFU i nie zmieniłem zdania. W moich odczuciach Soprano jest lepsze, ale tylko w moich. Natomiast wy mówicie to tak jak by była to prawda ustalona nie wiadomo przez kogo (chociaż we wszystkich rankingach Soprano stoi wyżej od SFU). To są 2 z nich:


http://www.plejada.pl/3,3079,news,1,1,50_najlepszych_seriali_wszech_czasow,artyk ul.html

http://www.wykop.pl/ramka/170934/lista-50-najlepszych-seriali-usa

Christopher_Moltisanti

a ja myślę, że nie ma sensu porównywać tych dwóch seriali, bo łączy je w zasadzie tylko to, że oba są podukcji HBO, poza tym różnią się od siebie wszystkim - i każdy z nich w swojej kategorii jest wyjątkowy i wybitny

ocenił(a) serial na 7
riven

też tak uważam, ale nie można przy każdej opinii w stylu ''ten serial jest najlepszy'' odpisywać ''obejrzyj sobie SFU to zmienisz zdanie'' bo to jest nie wporządku do fanów Soprano. Bo ja tak jak wiele, wiele innych ludzi nie zmieniłem, ani nie zmienie zdania.

Wojtky

Witam ponownie.
Po obejrzeniu SFU nie zmieniłem swojego zdania i nadal uważam serial Soprano za najlepszy jaki do tej pory obejrzałem. Oczywiście zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami, że każdy ma swój odmienny gust a i seriale są o różnej tematyce. Także chyba pasuje tutaj stwierdzenie "Co kto lubi" :) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones