PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554657}

Shameless - Niepokorni

Shameless
8,2 47 982
oceny
8,2 10 1 47982
8,5 2
oceny krytyków
Shameless Niepokorni
powrót do forum serialu Shameless - Niepokorni

Poza oczywistościami typu śmierć Debbie.

bulbaa

Może tak wypadałoby zaznaczyć spoiler,co by ktoś,kto nie widział jeszcze tego sezonu nie dowiedział się o come on?

ocenił(a) serial na 9
avosette

ale to chyba nie jest spoiler, tylko wizja wymarzonego finału użytkownika bulbaa ? Tak w ogóle to co wy się tak uczepiliście tej dziewczyny, ja ją całkiem lubię. Dopiero to co zrobiła Matty'emu strasznie mnie od tej postaci odrzuciło, ale do tego momentu jest spoko, o co wam chodzi?

Depp_fan

Od początku nie trawiłem tej postaci

Depp_fan

Wyobrażając sobie wymarzony finał,można jak najbardziej zdradzić szczegóły akcj

ocenił(a) serial na 9
avosette

ah o to Ci chodzi, już rozumiem. To akurat racja :)

bulbaa

A w życiu, Debbie jest zarąbista, widać, że coraz lepiej radzi sobie w życiu, więc jej śmierć jest wręcz czymś niemożliwym ; )

ocenił(a) serial na 9
bulbaa

Jedyne czego chcę to Iana z Mickey'em ;3

ocenił(a) serial na 7
bulbaa

uwielbiam Debbie , oczywiście jako dziecko była słodka jak aniołeczek a teraz weszła w wiek dojrzewania i zrobila się opryskliwa...

Lunasol

Raczej zrobiła się tępą, zdesperowaną kretynką.

ocenił(a) serial na 7
BeeBee61

to jest 14 latka... a w dodatku ma taki przykład w rodzinie jaki ma. Debbie jako nastolatka jest wkurzająca ale jest to jednocześnie bardzo dobrze poprowadzona postać. Taka ma właśnie być.

Lunasol

Jak dla mnie wywalić ją i jej przygłupiastego brata.

ocenił(a) serial na 9
BeeBee61

którego brata? bo chyba nie mówisz o Carlu, który jest genialną postacią? jak zresztą każdy z braci Debbie...

kaaamilaaa

Tak, o Carlu.

BeeBee61

Poważnie? Oglądasz ten serial i sie z nim utożsamiasz czy jak? Bo jeśli nie to nie rozumiem jak można oceniać negatywnie postać Carla, która jest fenomenalnie zagrana szczególnie w obecnym sezonie.

kiTTz

Tak, oglądam ten serial i utożsamiam się z dwunastoletnim chłopcem z patologicznej rodziny, który sprzedaje narkotyki. Skąd wiedziałeś? Zawsze mnie cieszy obecność psychoanalityków na filmwebie. A jeszcze bardziej cieszą mnie idiotyczne posty ludzi, którzy nie potrafią sobie poradzić z faktem iż nie każdy lubi tę samo postać, co oni.
Wyluzuj.

ocenił(a) serial na 10
bulbaa

Wymarzony finał.
Bianca w ciąży z Frankiem gdzieś w Brazylii czy innym Meksyku.
Monika kłócąca się z Ianem, Ian tęskniący za Mickey'em.
Fiona w ciąży nie wiadomo z kim (Gus, Jimmy?)
V i Kev razem (kocham ich)
Powrót Sheili.

Wiem, że w moich przewidywaniach dominuje ciąża, ale Emmy Rossum mówiła, że jakaś ciąża ma być ;)

ocenił(a) serial na 9
darunia_fw

Ja stawiam, że Debbie będzie w ciąży :P

ocenił(a) serial na 9
Peterekw

to już pewne;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones