PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Jak Wasze wrażenia po tym odcinku? Ja coraz bardzie zaczynam lubić ten serial :)
Urocze jest to jak Ayaz próbuje wyciągać Oyku z różnych opresji i "depresji. Czasem mu to wychodzi a czasem wychodzi komicznie :)
Poza tym...Ayazek chyba zaczyna sobie uświadamiać,że jego "zabawa"z Oyku zaczyna nabierać na mocy i zaczyna być niebezpieczna dla niego samego(biedaczysko próbuje teraz zachować dystans...Czy oby Ayazku nie za późno ;)? ) Oyku zresztą też zaczyna się pomału w tym wszystkim gubić.Nawet Mete dziwnie się zachowuje.Niby taki zakochany w Seymie a rozmyśla o Oyku. No bo Seyma jak to Seyma z każdym odcinkiem robi się coraz cwańszą lisicą ;)
Sceny, które najbardziej mi się podobały to...przebieranka Ayaza i wykład o popiersiu...oraz scena w klubie i magia tańca A&O <3 Czekam na więcej!


bliss6

Świetny odcinek, a co do Ayaza, Oyku i Mete i ich uczuć to nie wiem, co myśleć. Ayaz chyba zaczyna się bać, więc zrywa z Oyku, Oyku chyba sama nie wie, co czuje, bo najwyraźniej polubiła Ayaza, a Mete rozmyśla o Oyku, nawet kupił dla niej wisiorek, ale ostatecznie dał go Seymie... Pewnie Mete uważa, że między Oyku i Ayazem jest coś poważnego (mimo, że ona mu powiedziała, że zerwali), bo on chciał jej dać ten wisiorek, ale później się wycofał...
Seyma z każdym odcinkiem coraz bardziej mnie wkurza... A Iker dzisiaj mnie zaskoczył tym, co powiedział do Ayaza. Nie sądziłam, że aż tak dobrze zna Oyku. Jednak to nie zmienia faktu, że go nie znoszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones