PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Ayazoholizm się rozprzestrzenia - są już 4 avatary z Ayazem ;)

mistrzyniF1

Że w Wieluniu, to wiem ;)
Ale konkretnego adresu nie znamy ;)

Mamy polskiego Ayaza.
Czyli po części nasze marzenia się spełniają :D
Trzeba to wykorzystać ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

zawsze można się przechadzać po ulicach, miasto mniejsze od tego w którym mieszkam na co dzień ;>
mamy polskiego Ayaza, ale co to by było gdyby to był prawdziwy Ayaz? może on bywa w Polsce, a my nawet nie wiemy?

mistrzyniF1

Ja podobnie sobie myślę - może to prawdziwy Serkan był?
Był przejazdem w Polsce i wszedł do sklepu ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

głupio brzmi, ale wcale nie niemożliwe :D
w końcu jak w Niemczech był, to jakoś przejazdem i do Polski mógł trafić
hmm, ciekawe czy był u nas kiedyś....

mistrzyniF1

Jak spotkamy Serkana w Polsce, to wiem, co zrobimy ;)
Przebierzemy się za seksowne policjantki jak w teledysku Alexandra Stan - "Mr Saxobeat".
Podejdziemy do niego i powiemy, że jest oskarżony o kradzież (tylko czego? może batona w sklepie? :D:D:D
albo kradzież naszych serc :D:D)
Skujemy go kajdankami, załadujemy do auta i zabieramy go do piwnicy moni ;)

Vanessa100

Piwnica bedzie gotowa:-)))))

monia198923

To dobrze ;))

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

właśnie sobie wyobraziłam, że Serkan kupuje parówki (wieprzowe oczywiście) w markecie w Wieluniu i odleciałam <3

krokodylica89

hahahhaha parówki ;P
I my wtedy do Serkanka podchodzimy przebrane za policjantki (jak już wyjdzie ze sklepu, bo w sklepie mogą nam utrudniać plan ochroniarze :D) i mówimy, że ukradł parówkę.
I aresztujemy ;P

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

hahhaha, sięgacie po parówki z pólki, wasze palce się stykają, on odwraca się i ze swoim zniewalającym uśmiechem oznajmia ci że on był pierwszy, a ty co? padasz z wrażenia :D

mistrzyniF1

hahahaha jak pierwsze spotkanie Oyku i Ayaza - kłócili się o taksówkę ;)

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

...ale że w Polsce taksówki droższe niż w Turcji (ponoć) to zostają nam kłótnie o parówki.

Polacy jako naród są zaprawieni w supermarketowych bojach. Przypomnijcie sobie co się działo przed świętami, kiedy do Lidla (?) rzucili karpie. Internety aż o tym huczały :P

krokodylica89

A co by się działo, gdyby w supermarkecie sprzedawane były kopie Ayaza ;))))

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

...Wy padacie z wrażenia lecz ja, zachowując do końca trzeźwość umysłu, mówię, że może sobie tę parówkę zabrać o ile w zamian da mi swoją :D

krokodylica89

hahahahhahaaha ;)
Parówka Serkana - dwuznacznie się kojarzy ;)))))

Vanessa100

No bo chyba tak sie miało kojarzyc haha:))

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

deal is a deal :D

krokodylica89

ahahahahaha dobre :)))

mistrzyniF1

Turcy ponoc lubia blondynki, a ja jestem naturalna jak sie patrzy. Moge robic za przynete :)))

użytkownik usunięty
monia198923

no nie gadaj ?:p już jestem na straconej pozycji:P włosy czarne jak smoła...eh biednemu zawsze wiatr w oczy :P

ocenił(a) serial na 8

ja tam też, mój brąz się umywa ;p

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

trzeba będzie zainwestować w taką blond perukę jak miała Oyku w jednym z odcinków :P cóż poradzić ;)

w peruke zainwestuj tylko nie bądz taka łamaga jak Ojejku bo wtedy nawet włosy nie pomoga haha :))

mistrzyniF1

haha no ale w sumie ojejku mu sie spodobala to moze on jako jeden z niewielu woli brunetki ale to znowu dla mnie zleee :(((

użytkownik usunięty
monia198923

na końcu się okaże, że on woli rude :DDDDDD

noooo nie rudego nie cierpie tak sie nie przefarbuje nawet dla niegooo! rude to wredne . Szelma jest rudaa fuuuj.

użytkownik usunięty
monia198923

może kolor nie ma dla niego znaczenia?? i okaże się, że woli po prostu łyse :P

Ja też jestem brunetką

monia198923

o, monia, blondi jesteś ;)

Vanessa100

Blondiii jak sie patrzy :))) Wy brunetki jeszcze znajdzmy ruda i łysa to nie bedzie mial wytlumaczenia ze mu kolor nie pasuje :)))

monia198923

łysą hahaha ;)

Vanessa100

Znow dzisiaj nie ogladalam a ponoc fajne akcje byly :(((

monia198923

Współczujemy Ci.
Ten Twój telewizor chyba po kryjomu uszkadza Oyku ;) Przyszła pod twoją nieobecność. Albo w nocy ;P
Albo jej fanki ;)

Vanessa100

A to wredna krowa . Moze rzeczywiscie tak jest :)
Mowie ci a za chwile zacznie dzialac. Ten głupi tv ( a ponoc nowy z bajerami ta sranie w banie) włacza sie wtedy kiedy nie powinien. Wieczorami sa wszystkie programy a od rana albo zacina albo nie ma wcale. I tak od tygodnia juz.

monia198923

Czyli masz nowe tv?
Ten nowy, płaski i z wbudowanym dekoderem?
Ja mam stary, z wielkim tyłem ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

klasyk, te rzadziej zawodzą... u mnie to tylko powieje mocniej i już brak sygnału. nie daj boże deszcz.

Vanessa100

No nowy mam. Znaczy ma juz 2 lata ale płaski LCD z wbudowanym dekoderem i DVD. Dziadostwo straszne. Kupilam kiedys na promocji bo se chcialam podlaczyc w jedno. Jako tv i monitor do PC. Jako monitor dziala (to znowu Pc sie cos psuje haha) a tv dziala jak se chce. Tzn raz działa zwlaszcza wieczorami) a raz nie albo zacina. Ale to chyba problem anteny.
Drugi mam z tym tylem i dekoderem i tez zacina wiec to chyba od anteny. Ale powiem ci ze jak dziala to obraz nawet ladniejszy niz na MOIM.
Ale ten moj plaski to jakas nieznana firma. Połasil sie czlowiek na promocje to MA. SZROT. haha

ocenił(a) serial na 8
monia198923

promocje bywają zdradzieckie :D u mnie pewnie też kwestia anteny, ale komu się chce na komin włazić i nową zakładać? no właśnie, nikomu ;p

mistrzyniF1

Ja mam za oknem i mieszkam na parterze ale po pierwsze i tak mi sie nie chce bo popsuje zapewne jeszcze bardziej a po drugie, naprzeciwko mnie sa bloki a dalej kolejne i to moze tez byc tego wina-słaby sygnał (choc przez dluzszy czas dzialalo wiec nie wiem czemu teraz ale to po tej nawalnicy moze sie cos poprzestawialo ). A na dach mi sie nie chce włazic i montowac.

mistrzyniF1

Jaki tytuł tej książki?
Jest taka komedia - "Wyznania zakupoholiczki".
To może nasza książka - "Wyznania ayazoholiczek".

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahhaha "Ayaz i my" :D

to by była niekończąca się opowieść ;p

mistrzyniF1

Hah, tak, prawdziwa never ending story ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

jakby każda z nas chociaż rozdział napisała, to trochę by się zebrało :D

mistrzyniF1

nie powstałby książka tylko od razu saga.... co tam 1 książka ;)

Vanessa100

No to pakuj sie a ja ide sprzatac piwnice niech strace :))) Tylko przywiezcie mi Ayazka :)

monia198923

co z Tego ,że w Turcji mężczyźni nie przeciętni , skoro traktowanie kobiet pozostaje wiele do życzenia, :(niestety ,ale serial ,to serial, a życie ,to życie...

użytkownik usunięty
nadia_21

no dokładnie ;( jest tak jak mówi nadia.
no ale jakoś wyjątki pewnie też istnieją :)

nadia_21

On sie w Niemczech urodzil moze przejal inne standardy. Poza tym bedzie u nas to nie bedzie mial za wiele do gadania :)

ocenił(a) serial na 8
monia198923

w Polsce sie rzucać nie będzie, bo od razu go wszyscy do pionu postawią ;p

mistrzyniF1

Haha dokładnie ;)
My baby Polki się nie damy ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones