PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9378}
6,7 3,6 tys. ocen
6,7 10 1 3606
Scarlett
powrót do forum serialu Scarlett

Joanne whalley wyglądała koszmarnie. Jej twarz i fugura zupełnie nie pasują do Scarlett. szkoda, żę nie wybrali Sherilyn Fenn. ona jest śliczna i pasowałaby do tej roli. Dalton wprawdzie nie zagrał źle, ale nie pasował do tej roli, ba wg. mnie ma troche brzydką twarz, a Rett był "piękny jak pogański książę". Bardziej podobał mi sie jako Bond. ŁŚiczna była ich cureczka, Cat. Co do aktorów to tyle, a teraz sam serial. W przeminęło z wiatrem pokazano wg. mnie prawdziwe stare Południe, zarozumiałe, próżne, patriotyczne i nawet skromnote. Przecież tam jak Rhett pocałował Scarlett to było wielkie halo. A tutaj Scarlett rozwodzi sie z Rhettem i nic. Oglądając Scarlett odnosiłam wrażenie, że to współcześni ludzie tylko poprzebierani w dziwne stroje. Zero klimatu tamtej epoki. Sam koniec wydawać się by mógł przesłodzony, ale bystrzejszy obserwator zobaczy, że Rhett został pod koniec filmu ze Scarlett z litości i przyzwoitości. W końcu mieli swoje dziecko. Ten film jeszcze bardziej mnie pogrążył, zamiast, jak chcieli reżyserzy, pokazać happy end.

Martynka_6

Zgadzam sie.Pierwsze - prawidziwe ,,Przeminelo z wiatrem" bylo o wiele lepsze. A co sądzisz o Lordzie Fentonie?

Choco_late_2

Właśnie! Zapomniałam o mojej ulubionej postaci w Scarlatt! On był naprawdę super! Tak naprawdę, tylko ze względu na niego nie żałuję, że oglądnęłam Scarlett. Wczęśniej wcale nie byłam jego fanką, ani tez nie oglądałam żadnego filmu z nim, ale po ogladnięciu Scarlett po prostu się w nim zakochałam! On był zabójczy. Teraz ogladnęłam juz mnóstwo filmów z jego udziałem i jest jednym z moich uluboinych aktórów.

Martynka_6

Niesamowite:)To tak samo bylo ze mna.Scarlett bylo pierwszym filmem w jakim zobaczylam tego aktora. Juz od pierwszej sceny kiedy przyjechal na koniu mi sie spodobal i do dzisiaj jest jednym z moich ulubionych aktorow. Pare miesiecy temu Scarlett powtorzyli i drugi raz obejrzalam ten film tylko ze wzlgedu na niego:) Widzialam juz pare jego filmow, ale w tym mi sie najbardziej podobal:)Na miejscu glupiej Scarlett napewno nie wybralabym tego zalosnego Timothego Daltona.Nie znosze go i jako Bond moim zdaniem ( i krytykow rowniez ) wypadl słabo.

Martynka_6

Uważam iż mylisz sie co do tego.. ze Rhett został ze Scarlet z litości... a moim argumentem jest ksiązka Alexandry Ripley... Przeczytaj ją zanim wysuniesz takie wnioski :)