PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670590}

Sam i Cat

Sam & Cat
6,5 3 794
oceny
6,5 10 1 3794
Sam i Cat
powrót do forum serialu Sam i Cat

Sam jak zwykle rządzi, ale nie mogę znieść głosu Cat... Mówi tak jakby wiecznie wciągała powietrze do płuc, a jest jedną z głównych bohaterek i jest to nieznośne, czy tylko ja tak uważam :D?

ocenił(a) serial na 4
RinOkum

Zgadzam się, chciałem dziś obejrzeć jeden odcinek ale ten głos był nie do zniesienia... Chyba jakiś tatuś chciał wkręcić córeczkę do showbiznesu na siłę.

adamm80

Ariana specjalnie ma taki głos do roli Cat, robi tak na potrzebę serialu. Nie pisz tak o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia, bo ona sama zapracowała na rolę w tym serialu.

użytkownik usunięty
adamm80

komentarz o tatusiu wkręcającym córkę był tu niepotrzebny -_-


głos ma faktycznie wkurzający ale nie wyobrażam sobie Cat z innym głosem niż ten a po paru odcinkach można się przyzwyczaic

ocenił(a) serial na 4

Ok fakt że o tatusiu mogłem sobie darować :) ale mogli by darować sobie udawanie tego dziwnego głosu, sądzę że serial tylko by na tym zyskał :)

użytkownik usunięty
adamm80

czy ja wiem , ja jakoś sobie tak jak już mówiłem Cat z innym głosem nie wyobrażam a po paru odcinkach się przyzwyczaiłem ;)

ocenił(a) serial na 8

Przecież Ariana normalnie tak nie mówi, robi to na potrzeby filmu. Ona gra taką postać i musi być tą postacią, raczej sama tego nie wymyśliła. Nawet dubbing jest specjalnie dobrany tak, żeby był jak najbardziej podobny do oryginału.

użytkownik usunięty
jillnoir

nie musiałaś mi tego mówic bo ja to wiem ;) mówiłem tylko że niewyobrażam sobie jej postaci w tym serialu czyli Cat z jakimś innym głosem i w oryginalnej ścieżce dźwiękowej i w tej z dubingiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones