PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 281
ocen
7,5 10 1 72281
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

oglądać to pare dni temu i serial jest świetny jak dotąd. Sama czołówka jest taka ...mroczna i tajemnicza.

dawid10809

Potem się rozczarujesz ;)

akima_

az takiej zachety do serialu nie potrzebuje :-)

dawid10809

Nie, no, pierwsze 2-3 sezony są fajne i wciągające. Tylko kolejne 2, to zapchajdziury, z których nic nie wynika, bo okazało się, że serial przynosi zyski, więc trzeba narobić jak najwięcej odcinków i dopiero w 6 na hurra zaczęli całość pośpiesznie wyjaśniać i właściwie wszystkie odpowiedzi upchnęli w 6x10. Tak więc 4 i 5 sezon Cię rozczarują i znudzą, niestety. Zwłaszcza, jak dojdziesz do 6 i dowiesz się, że nie miały one w ogóle żadnego sensu ;)
Ja też byłam zachwycona, jak zaczęłam to oglądać ;)

akima_

Czyli poszli na latwizne jak w mentaliscie i w dexterze... ale moze nie bedzie tak zle . Kwestia gustu :-)

dawid10809

No, niestety :/ Ale może jakoś przebrniesz ;)

akima_

dalem rade przebrnąć przez przymuszone oglądanie min dlaczego ja itd więc niczego sie nie boje

dawid10809

Eeee, jak podołałeś "Dlaczego ja?", to nic Cię już nie złamie ;) Nawet Marlene King nie ma takiej wyobraźni i tyle okrucieństwa dla widzów ;P

akima_

Przetrwałem nawet coś tak kretyńskiego jak czyja wina- aktor udający Chucka Norrisa żądał rekompensaty za zniszczone spodnie i przez to nie mógł iść na impreze z Napoleonem i Elvisem. A no tak , przetrwałem przeczytanie historii z chwili dla ciebie

dawid10809

No, to PLL, to dla Ciebie betka i poziom absurdu też jest znacznie poniżej normy tych superprodukcji ;) Dasz radę! ;) Tylko nie spodziewaj się zbytniej logiki i sensu, bo ich tam nie uświadczysz. Nie przejmuj się nieudolną policją i ich laboratorium, którego najbardziej zaawansowany sprzęt, to chyba papierek lakmusowy, ani "drobnymi" niezgodnościami w linii czasowej, czy tym, że producenci sami do ostatniej chwili nie mogą się zdecydować, jak zakończyć serial ;)
Tak poza tym będzie ok ;) Pierwsze sezony są naprawdę spoko :)

akima_

Musze przełamać tylko bariere która sprawia że gdy oglądam cokolwiek to podświadomie wyłapuje błędy,nadużycia ,niedopowoedzenia itd. To troche irytuje

dawid10809

Dokładnie. Najlepiej przełam tę barierę raz na zawsze, zakop, pogrzeb i pokrop wodą święconą, bo do końca serialu Ci się do niczego już nie przyda ;)

akima_

Ta superzdolnosc wylacza sie tylko gdy oceniam siebie :-)

dawid10809

To pomyśl sobie tak, że w końcu sam się porwałeś, żeby to oglądać, mimo że inni Cię ostrzegali ;P

akima_

Dobra,ja lece z seansem :-) odezwe sie gdy będzie coraz gorzej :-)

dawid10809

Powodzenia;) Niech moc będzie z Tobą;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones