PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 280
ocen
7,5 10 1 72280
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Wie ktoś może o jakiś innych ciekawych serialach podobnych do tego? Z góry dziękuję :)

ocenił(a) serial na 8
hihohotka

Żadnego podobnego nie znam. PLL jest wyjątkowe i raczej nie ma podobnej fabuły w jakimś innym. :P Ale jeśli chcesz mogę wypisać Ci seriale warte obejrzenia. :)

midley

Byłabym wdzięczna :P

hihohotka

Autorka PLL napisała też "The Lying game" niedługo będzie dostępny pilot, więc skoro autorka ta samo, warto obejrzec 1 odc. i się przekonać ;)

ocenił(a) serial na 6
smiles

Takim podobnym tzn w sensie, że też było morderstwo i czekaliśmy na rozwiązanie sprawy była "Pasadena" z Alison Lohman i Dana Delany w jednej z głównych ról. 12 odcinków było wg mnie fantastycznych, wciągających. 13, ostatni klapa. Zupełnie zepsuli fajny serial beznadziejnym zakończeniem.

smiles

Hm może być fajne dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
hihohotka

Ja polecam jeszcze Veronicę Mars. Detektywka próbuje wybadać kto zabił jej przyjaciółkę, extra :D

megaami

Pani detektyw a nie "detektywka" =.=

ocenił(a) serial na 10
smiles

Co ty mówisz nagrywają? :D
A ja to tłumaczę, książka, nie powiem, udana!
Utrzymana w klimacie PLL :D

ocenił(a) serial na 8
hihohotka

No więc polecam Vampire Diaries, Gossip Girl i 90210 :D

midley

No to spróbuję Vampire Diaries :P Gossip Girl i 90210 oczywiście oglądam :))
Dziękuję :)

ocenił(a) serial na 10
hihohotka

Troche podobne są " Tajemnice Palm springs" tez jest morderstwo a główny bohater dostaje dziwne wiadomości.

hihohotka

"Miasteczko Twin Peaks", stary, kultowy serial :)

olarukola

Weronika Mars

ocenił(a) serial na 10
Dodo140

taaak, Veronica jest świetna! A raczej była... :P

ocenił(a) serial na 10
olarukola

Ja lubię oglądać Hellcats może jest trochę innym młodzieżowym serialem niż PLL, ale też są odcinki, gdzie bohaterka chce odkryć pewną zagadkę.

ocenił(a) serial na 8
ja_dreamer

Najlepsze seriale(niekoniecznie owiane tajemnicą)
- Plotkara
- Hellcats
- Pamiętniki Wampirów
- Pretty Little Liars
- Życie na fali
- 90210
- Pogoda na miłość
- Skins
- Greek
- Czysta krew
- Zagubieni

ocenił(a) serial na 10
shiva89

Ja mogę jeszcze dodać, że kiedyś oglądałam Buffy-postrach wampirów i Anioł ciemności to też można zaliczyć do zagadek jak ktoś lubi filmy z potworami i różnymi takimi.

ocenił(a) serial na 6
ja_dreamer

W pewnym sensie podobnym serialem jest Internat (El Internado). Grupka przyjaciół którzy uczą sie w internacie próbują rozwiązac pewna tajemnicę... W późniejszych odcinkach podobnie jak w PLL pojawia sie wiele niewiadomych oraz tajemnic. Serialami owianymi w tajemnice są też Tajemnice Valemont (niedawno leciał na mtv) oraz Wyspa Harpera.
Innymi ciekawymi serialami są: Pamietniki Wampirów, Skins, Misfits, Plotkara, 90210, Glee.

ocenił(a) serial na 8
shiva89

O! Zapomniałam o Skins :D hellcats też oglądam, na początku było fajne, a teraz się średnie zrobiło ;p

shiva89

Ja gorąco polecam jeszcze Veronicę Mars :)

Cpt_Pchelka

O dziewczynie licealistce rozwiązującej kryminalne zagadki
Mnóstwo niespodziewanych zwrotów
i również sprawa zamordowanej przyjaciółki w tle ;)

hihohotka

Ja bym poleciła CSI:NY, ale od 7 sezonu zrobił się masakrycznie nudny i po prostu głupi[zmienili kogoś z obsady] ale jak chcesz możesz zacząć oglądać.

youhaveamessage

Oprocz ww świetnym serialem jest Dexter oraz Californication.

ocenił(a) serial na 10
hihohotka

Gotowe na wszystko - Desperate Housewives bardzo fajny serial dużo tajemnic i bardzo podobne do PLL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones