PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685433}

Resurrection

6,8 1 603
oceny
6,8 10 1 1603
Resurrection
powrót do forum serialu Resurrection

"znalazła nas"

ocenił(a) serial na 8

jak myślicie do kogo to było powiedziane? Czyżby matka nie zginęła tylko uciekła z kochankiem?

ocenił(a) serial na 9
milagros2007

Lub powróciła, ale od razu ukryła się u kochanka.Ciekawa jestem jak się to wszystko dalej potoczy,niesamowicie mnie wciągnął ten serial :)

ocenił(a) serial na 9
milagros2007

W ogóle to witam serdecznie :)

ocenił(a) serial na 8
anunia89

no ja też witam;D bardzo możliwe... a ciekawe co znaleźli w trumnie z grobowca... a ten cały Celeb.. wzorowy tatuś ma coś za uszami.. pomysł genialny, serial jest inny od innych.. owiany tajemnicą;D

ocenił(a) serial na 9
milagros2007

Nigdy nie mogą jak normalni ludzie pokazać coś co jest w danym momencie widoczne tylko dla oczu bohaterów , nie, ty widzu się zastanawiaj cały tydzień i snuj teorie :) oj ma i to dużo

anunia89

No nie mów, że chciałabyś mieć wszystko wyjaśnione i podane na tacy już w drugim odcinku. Gdyby nie ta odrobina tajemnicy, to co by miało przyciągnąć uwagę widza i jednocześnie zachęcić, do sięgnięcia po kolejny odcinek?

ocenił(a) serial na 9
tequila_s

Żartowałam :) pewnie,że lubię jak jest tajemnica nad którą można debatować :)

anunia89

Tak myślałam, że się zgrywasz tylko ;)

ocenił(a) serial na 8
anunia89

ja też lubię! ja też!!

ocenił(a) serial na 6
milagros2007

Celeb to zlodziej/rabus ... a gostek zabity przez niego to jego wspolnik. Cos ukradli i ukyli kolo chatki w lesie, pytanie co ?? To ma za uszami napewno ... chociaz to spotkanie z Jackobem tez jest zastanawiajace. Czyzby wiedzial cos wiecej niz Jackob ??

ocenił(a) serial na 8
BigRo

no to się sama domyśliłam, że coś zwinęli, pewnie kasę albo narkotyki, bo co innego;)

milagros2007

Nie uciekła, tylko powróciła, tak jak Jackob i Caleb. A czemu udała się do kochanka, to się pewnie wyjaśni w 3 odcinku.

ocenił(a) serial na 8
tequila_s

i to wszystko na podstawie książki jest, chyba trzeba będzie przeczytać;D

milagros2007

Ja przeczytam, ale dopiero po zakończeniu emisji serialu. Nie ogląda się ciekawie, gdy się zna całą fabułę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones