PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 862
oceny
8,0 10 1 17862
8,0 2
oceny krytyków
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

Mickey

ocenił(a) serial na 8

jak Mickey dowiedział się, że tylko ten jeden agent prowadzi sprawę to wiedziałem, że go zabiję myślałem tylko, że piepsznie go butelką czy coś w tym stylu.
szkoda , że Mickey przestał opowiadać kawały - 3 pierwsze odcinki i 3 masakry...

ocenił(a) serial na 4
DeRo_filmaniak

Mam nadzieje że Ray odwoła Sully'iego, jeśli teraz Mickey by zginął serial stałby się 100% dramatem wewnętrznym Ray'e

Upadly321

Odwołać to go napewno nie odwoła bo Sully ma prywatne sprawy do wyjaśnienia z Mickeym ale pewnie to nie pora na śmierć staruszka ale coś czuje że może oberwać "czarny" Donovan.

ocenił(a) serial na 10
JackTheRipper82

HAHA mnie się też tak wydaje, to ciekawe;-) Albo ktoś "puknie" Sullego wcześniej ;-)

ocenił(a) serial na 10
DeRo_filmaniak

wątpię żeby Ray miał odwołać Sullyego, myślę że Mickey póki żyje, z tym co wie jest zbyt niebezpieczny dla spraw Raya, Ezry i Seana Stevensa stąd jeśli wspomniani nie chcą kłopotów to niezależnie od tego co się stało z Vanem Millerem, muszą zabić starego

co oczywiście na 99,999% się im nie uda ponieważ nie jest to ten moment serialu żeby uśmiercać jedną z głównych postaci, znacznie bardziej prawdopodobne, jest to że SWAT dopadnie Sullyego i narobi się smród w okół jego pojawienia się w LA

ocenił(a) serial na 10
undftd

Dokładnie. Nie przez przypadek był wątek z dziewczyna sully'ego, która zadzwoniła do matki.

Zabicie Mickiego będzie dużym błędem. Kradnie każdą scenę w tym serialu:)

ocenił(a) serial na 10
undftd

Takiego rozwinięcia akcji chyba nikt się nie spodziewał....Mickey żyje, serial chwilowo uratowany. Powiem szczerze, podoba mi się takie rozwiązanie;-)

ocenił(a) serial na 6
vezyr69

Czy ja wiem, mi się właśnie wydaje że cały główny plot polega na tym aby Ray przekonał się do Mickiego... Więc, że go nie zabiją to byłem pewien, na pewno jeszcze nie teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones