PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 84 tys. ocen
7,4 10 1 83629
6,9 9 krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

Jak w tytule - takie mam przemyślenia o tym serialu. Zacząłem oglądać dosyć późno, bo w okolicach serii 9. Ale szybko nadrobiłem to co mnie ominęło i się zachwyciłem. Wybitny serial, pierwsze cztery serie petarda, o dziwo dobrze kontynuowane w kolejnych czterech. To jest serial, któremu nawet dwie ostatnie serie, które były słabsze nie zaszkodziły. 9 seria najbardziej pogubiona fabularnie, a 10 była jej konsekwencją. Ale to nieważne, bo 104 odcinki były bardzo, bardzo dobre. Ja wracam często, wybiórczo. Myślę, że przez najbliższe lata temu serialowi nic nie zagrozi, bo nic nie potrafi wzbić się na taki poziom na jaki wywindował ten serial Pan Grembowicz, Pan Adamczyk i ta kapitalna (!!!!) obsada.

ocenił(a) serial na 10
k21

Zgadzam się ze wszystkim co jest tutaj napisane choć ja zacząłem oglądać ranczo już od 3 serii. Genialny serial i oby nadeszła kontynuacja

ocenił(a) serial na 10
Dawid_Bochenski

Na kontynuację serialu podobno nie ma szans, tak ptaszki ćwierkają. Podobno mają realizować zapowiadany od dawna film, na wiosnę. Ale... czy się uda to kto to wie.

ocenił(a) serial na 10
Sitka89

Akurat bardzo dobrze, że na kontynuację serialu nie ma szans, ponieważ robić kolejną serią po kolejnym (trzecim już!) pożegnaniu z widzami, to już chyba lekka przesada. Co się zaś tyczy filmu - pożyjemy, zobaczymy. Szczerze mówiąc nie wiem, co jeszcze dałoby się tam wymyślić, ale wolę się nastawiać pozytywnie. Może a nuż widelec ten film zatrze moje nie do końca dobre wrażenia po mocno średnic, ostatnich seriach.

ocenił(a) serial na 10
Rafiki_07

Nie jestem zwolennikiem kolejnych odcinków rancza, wolałbym żeby poszli w stronę filmu :D

Rafiki_07

Z tą kontynuacją i przesuwaniem jej w czasie to już tak namotali, że przypomina mi to takie samo zamieszanie jak z odejściem trenera kadry skoczków Horngachera, co rusz były inne informacje, że w pewnym momencie ludziom już prawie było obojętne jaką decyzje podejmie, bo już się zmęczyli tymi ciągłymi spekulacjami. I ja mam podobne odczucia tutaj. Sam przeglądam tylko info ze sprawdzonych źródeł tj. najczęściej fb, instagramy aktorów czy reżysera i tam już można było wyczytać wszystko ;-)
Podobno najnowsza nowość to to, że zdjęcia do filmu w kwietniu mają wystartować - tak mówił Kalus na jarmarku w Jeruzalu w sierpniu i w podobnym tonie w Radiu Pogoda w wywiadach z września i października wypowiadały się Panie Arlak i Żak. No zobaczymy, film super i mam nadzieję, że na tym ten cały szumnie zapowiadany powrót się zakończy.