PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653085}

Psycho-Pass

Psycho-pass
8,0 5 448
ocen
8,0 10 1 5448
Psycho pass
powrót do forum serialu Psycho-pass

Zdaję sobie sprawę, że jeszcze nie zakończył się pierwszy, ale czy ktoś słyszał coś o 2 sezonie tego anime? Bo wiem, że zostało dosyć ciepło przyjęte, więc jest spora szansa na kontynuację, prawda? ;)

użytkownik usunięty
epizodyczna

Najprawdopodobniej nie. Psycho-Pass to produkcja zaplanowa na idealnie 22 odcinki, więc będzie on będzie końcem ostatecznym. Nawet fabuła na to wskazuje :) Chociaż dla mnie już nic nie będzie takie samo po zakończeniu psycho-pass'a. A jeśli zrobią drugią serię, to będę skakać z radości :D

użytkownik usunięty

Po obejrzeniu ostatniego odcinka jest mała nadzieja na 2 sezon :D

hm, no to nic tylko trzymać kciuki... a gdzie oglądałaś 22 odcinek? bo filmweb mówi że jest dopiero jutro, więc o co chodzi? ;)

ocenił(a) serial na 10
epizodyczna

Odcinek w Japonii został wyemitowany wczoraj. Można go znaleźć w internecie z angielskimi napisami. Chodź zakończenie jest po części otwarte to mimo wszystko nie liczyłabym na drugi sezon, ewentualnie OVA albo film. Chociaż nie ukrywam że byłoby super gdyby takowy 2 sezon powstał ;)

użytkownik usunięty
Guziii

Drugi sezon nie jest wykluczony: Psycho-Pass director Naoyoshi Shiotani mentioned at a directors panel at Sakura-Con on Saturday that that if the show gets enough support, there could be a second season.

Ale coś czuję, że to zbyt ciężkie szoł aby być komercyjnymi hitem. Chociaż Fate/Zero pomimo zaporowych cen sprzedało się bardzo dobrze.

użytkownik usunięty
epizodyczna

Moim zdaniem faktycznie drugi sezon jest niepotrzebny, choć to też zależałby od tego kto by napisał scenariusz i tworzył koncept całości. Gdyby nadal był to Urobuchi to nie miałbym wątpliwości, że chce coś jeszcze dodać od siebie. W przeciwnym wypadku uznałbym to za odcinanie kuponów. Zresztą nawet bałbym się kontynuacji, bo do tej pory mam wątpliwości czy zapowiadany trzeci film z Puella Magi Madoka Magica jest naprawdę potrzebny, nie wspominając już o następnym serialu telewizyjnym z Madoką o którym wspomina sam Urobuchi. Mam nadzieję, że tego nie spartolą. Ale wracając do Psycho-pass. To na pewno anime wybijające się (i to bardzo) ponad przeciętność i choć nie było tutaj tylu ostrych zwrotów akcji co w PMMM (Psycho-pass bliżej pod tym względem do Fate/Zero) a ponadto większość postaci została zaledwie powierzchownie zarysowana (przez co nie płakałem po Kagarim). Pomimo to serial daje dużo do myślenia. Ogólnie dla mnie bomba, choć niestety nie atomowa. I wspomnijmy jeszcze o tej kontynuacji. Moja propozycja tytułu to: Psycho-pass The Movie: Powrót (cyber)brzytwiarza.

epizodyczna

Nie doszły mnie żadne plotki, ale samo zakończenie jest dość tajemnicze. Nie wiem, czy to kompozycja otwarta, czy faktycznie zostawiono furtki na drugi sezon. Nie mniej jednak, jak to zostało napisane niżej, za kontynuację musiałby odpowiadać pan Urobochi, inaczej mówię stanowcze nie.

Mr_Nos

*napisane wyżej - myślałem o jednym, napisałem co innego : D

epizodyczna

Em... no ale Makishima nie żyje. A co to za Psycho-pass bez Makishimy?

użytkownik usunięty
polajedryczka

Podobno Kogami ma przejść na "ciemną stronę mocy" i zastąpić Makishimę- chociaż sama nie jestem za tym pomysłem, bo jednak Kogami to bohater wybierający to mniejsze zło w imię większego dobra- może być ciekawie. Przynajmniej zwiastuje to ten plakat: http://gallery.minitokyo.net/download/613968

ocenił(a) serial na 10
epizodyczna

czytałam na angielskiej stronie, że już zaczynają pracę nad drugim sezonem Psycho-pass'a. Najprawdopodobniej w Japoni zaczną wydawać Psycho-pass już we wrześniu. Wystarczy tylko czekać aż spolszczą to anime :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones