PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601348}
6,9 50 439
ocen
6,9 10 1 50439
6,2 5
ocen krytyków
Przepis na życie
powrót do forum serialu Przepis na życie

Przez studia opuściłam 2 sezony przepisu a teraz gdy znów jest na tvn zaczęłam oglądać [od 2 odcinka] jednak nie mam
czasu nadrobić i dlatego pytanie do Was, a mianowicie jak Pola może być w ciąży? Z tego co pamiętam to chyba nie
chciała/mogła mieć dzieci?
Z góry dziękuję za odpowiedź

DominiQuue

Nie chciała, ale jakoś to tak wyszło z Tadeuszem, że nie dość, że zmieniła zdanie odnośnie ślubu (w końcu sama namawiała go, żeby jej się ponownie oświadczył) to jeszcze ustalili, że kiedyś będą mieli dzieci. A później... No samo tak wyszło, ona dowiedziała się o tym, że jest w ciąży w tym samym momencie, w którym okazało się, że Tadeusz jest chory. To tak w dużym skrócie ;)

ocenił(a) serial na 6
DominiQuue

Niby nie mogła mieć dzieci, bo chyba miała podwiązane jajniki czy jakoś tak. Była pytać Beatki (gdy zdecydowała się mieć dziecko) czy jest możliwością, by przy takiej antykoncepcji zajść w ciążę. Ta jej powiedziała, że niewielki procent jest na to i Pola zaczęła się cieszyć, że będzie miała dziecko. Niedługo po tym zaszła w ciążę. Kompletnie bez sensu, ale jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones