PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597228}

Prosto w serce

4,8 12 526
ocen
4,8 10 1 12526
Prosto w serce
powrót do forum serialu Prosto w serce

że do 2 głównych ról powinni wybrać zupełnie nowych aktorów, jakieś nowe twarze ! Bobek i Mucha kompletnie do siebie nie pasują. Zwłaszcza ONA nie pasuje mi do tej roli ! Reszta może być. Podoba mi się pomysł obsadzenia Sochy w roli Konstancji, myślę że dobrze ją zagra.

Kaya1456

Mucha jest zbyt wulgarna, pewna siebie blachara, tak się nadaje jak Palikot do PIS-u. Oreiro w oryginale to była klasa - delikatna wrazliwa dziewczyna, a nie ten kaszalot.

ocenił(a) serial na 5
Kaya1456

i ja tu popieram. gdyby nie Mucha, reszta byłaby w miarę ok. tymczasem ona... no cóż, nie pasuje tu i tyle.

tymczasowaa

wszyscy sie uczepili tej Muchy.. ludzie obejrzeliscie dopiero jeden odcinek a juz oceniacie :)) nie wspomne juz o tych osobach ktore krytykowaly jej gre w tym serialu jeszcze przed pierwsza emisja serialu eh.. obejrzyjcie kilka odcinkow a potem oceniajcie.
zaden z aktorow nie pokazal jeszcze na co go stac bo w koncu wyemitowano dopiero 25 serialu ..

inasequible

25 minut serialu * : ))

ocenił(a) serial na 1
inasequible

Nie ma nic złego w ocenianiu po pierwszym odcinku, między innymi dlatego że jest kluczowy- to właśnie pierwsze wrażenie jakie sprawia. Jeśli chodzi o porównanie to porównywać nie ma co oryginał jest świetny nasza kopia to klapa. Mucha do tej roli się nie nadaje, Bobek ujdzie ale do głównej roli powinni wybrać kogoś innego. Chociaż i tak ciężko by było znaleźć odpowiedniczkę Natalii która jest jedyna, niepowtarzalna, przepiękna i stworzona do takiej roli a w serialu naturalna i wrażliwa.

Nucca

Popieram Mucha się nie nadaje - sprawia w tv wrażenie osoby głośnej, chamskiej i wulgarnej, a główną bohaterkę powinna cechować wrażliwość i dobre serce - a tego jej na ekranie brak. To już Joanna Osyda byłaby z wyglądu lepsza.

ocenił(a) serial na 1
jans21

Ciągle się powtarzam ale nic mnie to nie obchodzi Socha i per. Miguel mogą być, Bobek i Mucha... Bez komentarza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones