Primal
powrót do forum 2 sezonu

Jednak w mojej ocenie pierwszy miał lepszy klimat, bardziej pierwotny, mistyczny, głęboki. Tu jest tego mniej, szkoda też że twórcy odlecieli nieco jeśli chodzi o realizm. Walki oraz efekty odniesionych obrażeń są pozbawione realności, a odcinek z ujeżdżaniem ptaszorów to spore przegięcie.

ocenił(a) serial na 10
lorddryp

Po cichu liczę, że nie dojdzie do jakiejś totalnej abstrakcji. Bo póki co z każdym odcinkiem przeciwnicy są więksi, strach pomyśleć gdzie jest granica :-)

ocenił(a) serial na 10
lorddryp

,,Odlecieli jesli chodzi o realizm" bo przyjazn Tyranosaura i jaskiniowca jest mega realna : D

lorddryp

Trudno oczekiwać realizmu, jeśli neandertalczyk jeździ na dinozaurze ....;D I spotyka inne stadia rozwoju człowieka, czy małpy, oraz inne takie szalone rzeczy. Też się łapię na tym, że trochę narzekam, że to nierealistyczne, że przesadzają zwytrzymałością na obrażenia. Ale kurde, o to w tej animacji chodzi. O przesadę. Przecież tu jest tak wszystko wymieszane, że trudno oczekiwać normalności. Nie o to w takich animacjach chodzi.

ocenił(a) serial na 9
toyminator

Mam b zblizona opinie. Najbardziej to odczulam, kiedy wybite na lewo strone kolano, zrasta sie w przeciagu kilku… dni/tygodni. Taka doza przemocy, smutku, trudnych watkow narzuca rownie ciezki i niesprawiedliwy system konsekwencji. I tak, brakuje go, ale w 1 sezonie. Drugi w najlepszy sposob rozwial wszystkie watpliwosci, jakie moglam miec
Edit: mialo byc do autora watku x3

ocenił(a) serial na 10
arutaj

Wiadomo już że będzie 3 sezon, i ciekawi mnie czy może jednak włócznia oszukał śmierć i powróć, nie powiem fajnie by było , chodź szansę pewnie marne. Nie wiem czemu ale nie mogę dodać normalnego wątku pod tym serialem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones