PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 191
ocen
7,2 10 1 43191
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Czy w ogóle w scenariuszu jest przewidziane, że prawnicy czasem przegrywają sprawy? Niezależnie od tego, jak dobrzy są w swoim fachu?!...

empedokles

Zgadzam się Agata powinna w końcu przegrać, choćby dla potwierdzenia reguły jaka to jest wspaniała.

cocco03

Dokładnie! Wyjatek potwierdza regułę... :D A poza tym Agata dotychczas nie zajmowala się sprawami cywilnymi, więc nie powinna być taka doskonała. Przez 10 lat od skończenia studiów pracowała przecież w korporacji, czyli musiała się specjalizować w prawie publicznym...

ocenił(a) serial na 8
empedokles

oj tam czepiacie się i tyle ;)
Mi się ten serial podoba i motywuje do działania. Wystarczająco mamy dużo negatywnych, smętnych seriali w tvp! Obejrzyjcie sobie plebanię i nie marudźcie! :)

Blue_Angel

Mnie też się podoba... Agata musi wygrywać, bo ten serial ma nieść pozytywne (idealistyczne) przesłanie, ale jak by RAZ przegrała, to by nie zaszkodziło...

ocenił(a) serial na 8
empedokles

No być może, ja dopiero 4 odcinek oglądam w necie. Bardzo podoba mi się ten serial! :)

Blue_Angel

tvnplayer to nieocenione dobro!... :D

empedokles

Ja się bardzo zdziwiłam, że tak za darmo można oglądać. Ale się cieszę.

cocco03

Nie za darmo, płacą za Ciebie reklamodawcy... :D

empedokles

A co mnie reklamodawcy obchodzą :D ważne, że ja nie płacę.

cocco03

No fakt... :)

ocenił(a) serial na 8
empedokles

Reklamodawcy zarabiają na nas! Że Ty poświęcasz te dwie minuty ;) (...)

a w ogóle to przeszkadza mi maniera Dygant, czy ona tylko w tym filmie tak dziwnie się śmieje i chodzi na tych szpilkach jak "kuń" ? :>

empedokles

chyba nigdy :)

empedokles

W końcu to serial, udawiadniają, że jest taka idealna, wiadomo, tam wszystko jest sielankowe :)
Ale serial świetny.

gyall

w ostatnim odc przecież przegrała jakby nie patrzeć - zrezygnowała ze sprawy, nie?

tolerancja91

Ja właśnie nie oglądałam niedzielnego, czekam na powtórkę!

gyall

pisałam o odcinku o mafii

tolerancja91

Aha, myślałam, że mówisz o ostatnim, czyli z 29 kwietnia. A tam rzeczywiście zrezygnowała, ale w ostateczności i tak poszło po jej myśli, zresztą nie powiedziałabym, że zrezygnowanie to przegrana. No ale może i racja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones