PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684445}

Pozostawieni

The Leftovers
7,4 21 503
oceny
7,4 10 1 21503
8,6 9
ocen krytyków
Pozostawieni
powrót do forum serialu Pozostawieni

Stuknęło 7.0!

ocenił(a) serial na 10

Mogę umrzeć w pokoju lub zniknąć. W końcu godna ocena (wciąż za niska, ale jednak) wspaniałego serialu. Od wczoraj, gdy oglądałem ostatni odcinek, jestem pod wielkim wrażeniem. Prawdziwa sztuka, kunszt twórców i odtwórców. Każda historia poprowadzona logicznie, emocje przy każdym mrugnięciu okiem. I tylko pod sam koniec w pewnej kwestii związanej z Kevinem dostrzegłem amerykańskie efekciarstwo. A tak to nisza, symbolika, pure beauty. Nie zmieniam oceny z dziesiątki. Dałbym i jedenastkę. Polecam każdemu, kto uwielbia "czytać" filmy, a nie tylko je oglądać.

Jeśli mają tworzyć kolejne sezony - niech będą pewni pomysłów, żeby się to nie skaszaniło jak Zagubieni. Nie przetrwałbym zniszczenia Pozostawionych. Ludzie trochę zniechęcają się ze względu na pierwsze odcinki I sezonu - ja byłem zachwycony od początku, ale chyba potrafię to zrozumieć. Naprawdę - DAJCIE TEMU SZANSĘ, bo to podróż na miarę... nie wiem czego.

ocenił(a) serial na 10
Tylosurus

w polandzie ponad 7 milionow !!! d...... regularnie oglada polskie durne telenowele czy seriale typu " Durne sprawy"
Jak ci ktorzy non stop ogladaja taki badziew , moga docenic - Pozostawionych...-
" Polecam każdemu, kto uwielbia "czytać" filmy, a nie tylko je oglądać. " znakomite powiedzenie, naprawde znakomite.....

ocenił(a) serial na 10
Tylosurus

zapomnialem z wrazenie ..... "Polecam każdemu, kto uwielbia "czytać" filmy, a nie tylko je oglądać.".. jeszcze dopisac ze zatrzymalem sie na 8 porażającym odcinku ll sezonu, kiedy 9 i ostatni sam nie wiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones