PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766475}

Poza czasem

Timeless
7,2 6 173
oceny
7,2 10 1 6173
Poza czasem
powrót do forum serialu Poza czasem

Dżizas, co za dno. Absurd goni absurd. Jakieś kretyńskie zasady panują w tym serialu, np. nie wolno spotkać samego siebie lub cofnąć się dwa razy w ten sam czas :) To wymyślił jakiś idiota :)
Teorie czasowe z "Back to the future" powinny być wykładane w każdej szkole podstawowej, bo zachowują podstawy logiki hipotetycznej podróży w czasie. A wtedy nie istniał by kretyn, który stworzyłby taki film :) Omijać szerokim łukiem.

ocenił(a) serial na 7
Jarooo

Lololololol a kojarzysz jak w kung fury gość przeniósł się do ery wikingów i były tam laserowe dinozaury? Też zupełnie nielogiczne , kto to wymyślił?!

ocenił(a) serial na 7
Jarooo

Jaroo pozwól, że podsumuje bo nie wiem czy dobrze rozumiem.
Rozmawiamy o temacie podróży w czasie, która - pozwól, że przypomne - JEST FIKCJĄ.

Nie ma podróży w czasie, nie ma żadnych zasad ani podstaw logiki hipotetycznej podróży w czasie. Teorie czasowe z Back to the future są tak samo prawidłowe jak moja teoria mówiąca o tym że każdy kto się cofa w czasie zamienia się w słoik dżemu (bo w sumie dlaczego nie?).

Rozumiesz? Nie ma ABSOLUTNIE żadnych podstaw, żeby stwierdzić, że podróże w czasie (gdyby istniały) powinny się opierać na jakiejkolwiek logice. A ty zakładasz, że jak podróże w czasie by istniały no to przecież oczywiste, że muszą mieć jakąś logike i to jeszcze taką, która według ciebie jest logiczna i się skleja w całość. Ale niby dlaczego?

Niby dlaczego podróże w czasie gdyby istniały miałyby mieć zachowaną jakąkolwiek logike?

ocenił(a) serial na 7
BartasBartas

BartaBartas Ludzie tacy jak Einstein czy Rosen Ci wyjaśnili czemu... Ja nie mam do tego głowy, ale poczytaj trochę.

ocenił(a) serial na 7
Geralt1990

taaaa, wyjaśnili mi argumentując, że jeśli chodzi o podróże w czasie to powinno się trzymać zasad logiki hipotetycznej.

czyli w kwesti problemu który jest abstrakcyjny i nie ma absolutnie żadnychpodstaw żeby trzymać się tu jakiejś logiki piszą mi że powieniem trzymać się logiki.

zrozum że ludzie myśleli że należy trzymać sie logiki jeśli chodzi o fizyke - argumentując że fizyka jest uniwersalna i zawsze ma odniesienie do wszystkiego - i wtedy boooom odkryto fizyke kwantową, która przeczy prawom wcześniej znanej nam fizyki. Możliwa jest np. bilokacja gdzie wcześniej tweirdzono że nie istnieje coś takiego.
Trzymano się też tego że czas jest wartością stałą i należy się tego trzymać i potem booom odkryto że czas może płynąć w róznym tempie w różnych warunkach.

więc zrozumcie wkońcu idioci że teorie w czasie są abstrakcyjne i jak kiedyś je być może odkryjemy to może się okazać że cała logika postrzegania tego zjawiska się zmieni I nie ma ABSOLUTNIE żadnej podstawy do tego że powinniśmy się kierować logiką jeśli chodzi o podróże w czasie.

może wreczscie zrozumiecie że nie istnieje żadna logika jeśli chodzi o podróży w czasie icała nasza wiedza o tym temacie to tylko teorie które są równie prawdziwe jak teoria że każdy kto odbędzie podróż w czasie to zmienia się w tym świecie w muszke owocówke i żaden paradoks nie istnieje

ocenił(a) serial na 7
Geralt1990

ponadto gdy zadałem pytanie dlaczego podróże w czasie gdyby istniały miałyby mieć zachowaną jakąkolwiek logike?

nikt ze zwolleników logicznego myślenia o podróżach w czasie mi nie raczy odpowiedzieć.

powiem wam dlaczego wszyscy nabrali wody w usta. - bo nie ma ŻADNYCH PRZESŁANEK DO TEGO ABY KIEROWAĆ SIĘ LOGIKĄ . I jedyne co mogliby napisać to: bo tak nam się wydaje. Ale toże tak wam się wydaje nie jest kur*wa żadnym argumentem w tej dyskusji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones