PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766475}

Poza czasem

Timeless
7,2 6 173
oceny
7,2 10 1 6173
Poza czasem
powrót do forum serialu Poza czasem

kiedy trójka bohaterów (początek pierwszego odcinka) jest w pubie i dowiadują się, że złoczyńcy byli w nim 2 h wcześniej nie wsiedli w maszynę i nie cofnęli się o te 2 h, żeby ich tam złapać?

yvonneD

Albo wysłać kogoś innego skoro już wiedzieli dokładnie gdzie i kiedy będą (byli?)

yvonneD

Z tego, co kojarzę nie chcieli się przenieść w miejsce, w którym istnieli, bo nie wiadomo, jakie by to miało konsekwencje czy coś w ten deseń. Taki właśnie lekki serial, bez zbędnej logiki. :D

ocenił(a) serial na 9
Derfi69

W S2x10 jednak przenieśli się w ten czas. Ciekawe jak to wyjasnią.

ocenił(a) serial na 7
franziel

W którymś momencie padają słowa, że nie mogą przenieść się do czasów, gdzie już istnieją. Na razie. To bezpośrednia wskazówka od twórców serialu, że w przyszłości będzie to możliwe.

ocenił(a) serial na 9
yvonneD

Ale to też mnie zastanawia, bo oni wiedzą gdzie i kiedy są ci źli, to przecież cofnęliby się przed złymi i zaczaili na nich

lokil

i w ten sam sposób ci źli wiedzą kiedy ci dobrzy wylądują i mogliby wskoczyć wcześniej i ich wykończyć... Do tego pytanie dlaczego nie mogą wrócić chwilę po tym jak "wylecieli" dlaczego w czasie "rzeczywistym" czas płynie :) Ten serial jest pełen niekonsekwencji i bardziej chyba służy uczeniu o historii USA niż o konsekwencjach podróży w czasie :)

ocenił(a) serial na 9
mario1275

O to to też się zastanawiałam nad tym drugim, ogólnie chyba nie ma tworu o podróżach w czasie bez niekonsekwencji, zawsze coś tam musi być, przez co reszta nie ma sensu xd

ocenił(a) serial na 7
mario1275

Czy ja dobrze rozumuje? Czepiacie się braku logiki w serialu traktującym o podróży w czasie? Czy ja coś przeoczyłem czy zasady podróży w czasie są oczywiste i naukowe opisane w podręczniku do podróży w czasie ? :-D

Wytłumaczcie mi proszę dlaczego prawem dla podróży w czasie nie miałoby być coś takiego że można się przenosić tylko w co drugi czwartek? Albo że każdy kto się przeniesie w czasie to wraca do rzeczywistości ze słoikiem dżemu w ręce? Albo podczas podróży w czasie wszystkim rosną wąsy ale jak podróżujesz drugi raz to rośnie broda a wąsy już nie? Dlaczego w ogóle podróże w czasie miałyby mieć jakiekolwiek konsekwencje??

Bo to by było nielogiczne? ludzie dlaczego wy używacie zasad logiki do pojęcia fikcyjnego jakim jest podróż w czasie???

Te wszystkie teorie jakie wypisałem wyżej są tak samo logiczne i prawdopodobne jak teoria podróży w czasie jak w Back to the future albo w tym serialu czyli uwaga ...... NIE MA ŻADNYCH ZASAD I PANUJE PEŁNA DOWOLNOŚĆ W ICH USTALANIU. I każda jest tak samo logiczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones