PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 107
ocen
7,9 10 1 29107
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

właśnie obejrzałam ostatni odcinek pogody na miłość i jestem cała zapłakana. tak sobie
przypominam jak zawsze przyjeżdżałam do babci i pierwsze co włączałam tvn, bo pogoda
na miłość się zaczynała. i jak zawsze siedziałam przygotowana z długopisem i kartką żeby
zapisywać cytaty. szukałam w internecie wszystkich piosenek z serialu i potem jak czekałam
kiedy w internecie pojawi się kolejny odcinek żeby go obejrzeć. a jaka szczęśliwa byłam jak
się okazało, że serial nie skończy się na 4 sezonie. ile ja nocy spędziłam oglądając do 2 czy
3 kilka odcinków i ryczałam jak głupia na każdym. w ogóle zawsze kiedy miałam gorszy
dzień to lubiłam sobie oglądać któryś z odcinków z 4 pierwszych sezonów. tak dziwnie teraz
będzie. naprawdę wychowałam się z tym serialem i widzę jak ja sama się zmieniałam przez
te 9 sezonów ale mi smutno. choć przyznam, że ten ostatni odcinek troszkę mnie zawiódł.
bo jednak w tym serialu potrafili nakręcać niezwykle sentymentalne odcinki i w tym ostatnim
mialam nadzieję, że będą jakieś urywki z ich lat młodości itp. trochę za dużo było tego chrisa
kellera. ale i tak najbardziej wzruszyłam się na scenie w której ten słodki chłopczyk
powiedział do quin 'mamo' i jak julian kupił dom brook, no i oczywiście jak wszyscy zaczęli
śpiewać 'i don't wanna be'. szkoda, że nie było peyton, lucasa i karen, bo oni dużo znaczyli
dla tego serialu.

ocenił(a) serial na 8
alienato921

A dla mnie serial skończył się kolo 6 sezonu(już nawet dokładnie nie pamiętam) kiedy to Nathan wraz z Lucasem już jako "bracia", tacy prawdziwi zdobyli mistrzostwo i koszykówka ciągle była czymś. Potem to już zrobiła się straszna, no właśnie... "Pogoda na miłość". Tak czy siak, nie żałuję że nie obejrzałem i nigdy raczej nie oberzję kolejnych sezonów bo mnie po prostu odrzucały tym co zrobili... gdzie Lucas przepadł i w ogóle(już mniejsza że wybrał tą Peyton zamiast Brooke). Tak czy siak, na pewno nie zapomnę tego serialu nigdy tak jak wiele osób prócz mnie :) Coś niesamowitego :)

ocenił(a) serial na 10
InFeS

dla mnie ten serial po 4 sezonie bardzo obniżył poziom i przyznam, że niektóre odcinki mnie już trochę nudziły, jednak przez te 9 lat człowiek bardzo się zżywa i pomimo tego, że serial stracił swój urok, odczuwa się jego brak. to zawsze jest smutne jak coś się kończy i sentyment pozostanie :) trzeba przyznać, że w porównaniu do reszty tego typu seriali, pogoda na miłość miała jakiś przekaz i głębie. nie był to po prostu taki płytki serial o nastolatkach. szkoda, że nie ma takich więcej.

ocenił(a) serial na 10
alienato921

Tak, to prawda były gorsze i lepsze chwile we wszystkich seriach. Zgadzam się że pierwsze 4 sezony rzucały na kolana!! Może i później było gorzej ale też nie mógł on wiecznie być taki szalony skoro wiek samych bohaterów się zmieniał. Historie i wartości zmieniały się dopasowywując do ich wieku i rzeczywistości. Dla mnie ten serial od 1 do ostatniego sezonu niósł ze sobą jakieś przesłanie, porady życiowe, jak wybierać priorytety itd. Owszem nie mówię że to było w każdym odcinku ale jednak zawsze gdzieś się pojawiały rady życiowe i pokazywał on co może czasami człowieka w życiu spotkać. Również żałuję że nie było Lucasa & Peyton & Karen. Wtedy byłoby to takie całkowite zakończenie w stylu amerykańskim. Może nie zgodzili się wziąć udziału... Ja choć odcinek nie do końca powalał na kolana i tak mnie wzruszył.. To jak Haley dziękowała fanow w Tricku a tak naprawdę dziękując widzom za wspólnie przeżyte chwile i że gdyby nie fani/widzowie nie doszliby do tego wszystkiego. Moment gdy Gavin się pojawił i zaczęli śpiewać tytułową piosenkę powalił i łzy popłynęły .. no i ba.. śpiewałam razem z nimi... :) Ja za to się spodziewałam że na końcu puszczą starą czołówkę ze wszystkimi aktorami po kolei. Jako że oni tego nie zrobili, weszłam na youtube ;) i z miłą chęcią oglądałam każde intro z 4 pierwszych sezonów po kolei. Gdybym mogła podziękowałabym im za piękne wspólne lata, za ich wzloty i upadki i za to że ten serial wpłynął na moje życie... Mam nadzieję że każdy z nich znajdzie role w kolejnych serialach, filmach i że będzie spełnionym/ą aktorem/ą. Cieszę się że są też inni fani którzy doceniają OTH i którym też ten serial się podobał. Pozdrawiam wszystkich fanów OTH!! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones