PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 107
ocen
7,9 10 1 29107
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Gossip Girl / One Tree Hill

ocenił(a) serial na 10

Napewno ktos z Was ogląda rowniez Plotkare. Moglby mi ktos powiedzieć czy ten serialik ma cos z naszego OTH? Warto zaczac ogladac zeby chociaż troche zastapic sobie OTH ?

ocenił(a) serial na 10
Chadka

zacznij oglądać, nie wiem czy zastąpi Ci w pełni ale na pewno Ci się spodoba :)

ocenił(a) serial na 10
Chadka

Moim zdaniem nie warto. Próbowałam kiedyś. Zamiast tego polecam Live Unexpected. Chociaż nie zastąpi OTH...

ocenił(a) serial na 10
angelika_d

Uważam, że to serial o rozwydrzonych nastolatkach i prawie każda postać jest rytująca - dlatego.

angelika_d

Jest to serial całkowicie o innych ludziach, niż w OTH. Bardzo podobny do OTH i na tym samym poziomie jest "Życie na fali". Świetny serial i fanom OTH na pewno się spodoba.

elenkaa

jednak żaden film nie będzie taki jak OTH :)

ocenił(a) serial na 10
Chadka

Obejrzałem jeden odcinek Plotkary i wg, mnie bliżej mu do Skinsów niż do OTH. Jestem na 4 odcinku Życia na fali - polecam, bardzo wciąga:) Jak napisał dymas23 - nic nie zastąpi OTH i to prawda.

Kamcio91

Mi OTH zastąpiło "Życie na fali", a OTH zastąpi mi na pewno jakiś inny serial. Już tak od razu nie mówcie, że nic wam go nie zastąpi, bo to trochę przesada. Za parę miesięcy ledwo będziecie o nim pamiętać i oglądać inne seriale.

ocenił(a) serial na 10
elenkaa

każdy odczuwa serial i przeżywa go inaczej, Ty go nie będziesz pamiętać - ja tak.

elenkaa

Dokladnie..to ze Ty nie bedziesz pamietac to nie znaczy ze inni tez :/ ja mam dwa ulubione seriale jeden komediowy "przyjaciele" ktorego do tej pory nie zastapil mi zaden inny serial komediowy i moge do niego non stop wracac i drugi - obyczajowy "one tree hill" i mysle ze narazie nie wymyslili innej obyczajowki ktora by mi sie bardziej podobala jak one tree hill i niedlugo zaczne go ogladacod nowa.

friends88

ja od trzech dni już od nowa oglądam :) jestem właśnie na pierwszym odcinku drugiego sezonu :p
niektórzy przeżywają odejście Peyton i Lucasa.. ale wg mnie wyszło to na dobre, ponieważ rozwinęły się inne wątki. Jak Quinn i Clay, który bardzo lubię :D

elenkaa

Dla mnie to nie jest przesadą :) każdy ma swój ulubiony film/ serial, do którego zawsze będzie miał sentyment i do którego będzie wracał ;).
a może Ty tak mówisz, bo nie znalazłaś jeszcze swojego? nie wiadomo :)

dymas23

Znalazłam, ale chyba parę niezastąpionych, dlatego trudno mi zrozumieć, żeby mieć tylko jeden taki serial. Ale ja ogólnie oglądam mnóstwo seriali, może dlatego tak jest ;)

ocenił(a) serial na 10
Chadka

Oglądnęłam obydwa seriale od początku do końca. To znaczy nie całkiem do końca, bo piąty sezon Plotkary się kończy, ale wiem, że szósty sezon ma zostać wyprodukowany. OTH to to nie jest, Plotkara jest to serial dla... bardziej współczesnej młodzieży. W OTH nie ma takiego full wypasu jaki jest w Plotkarze, ale to wiadomo - serial jest trochę starszy, lecz pod jego koniec, w ostatnich sezonach również zaczęły się pokazywać dość drogie i nowoczesne zabawki, jak super wypasione telefony i takie tam... No ale ja nie o tym. W Plotkarze występuje więcej BŁAHYCH problemów, podczas gdy w OTH występują nieco poważniejsze, no i Plotkara czasami przypomina bardziej od OTH Modę na sukces :) Ale serial oglądam i bardzo mi się podoba ^^ Niestety nic chyba nie zastąpi OTH, bo to serial jedyny w swoim rodzaju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones