PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 107
ocen
7,9 10 1 29107
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość
ocenił(a) serial na 9
Eph

Podobny. Bardzo dobry. Lekki, prawdziwy. Życie nastolatków połączone ze sportem- koszykówką. Ciekawy i wciąga więc mogę spokojnie polecić :)

eskrzyniarz

Dzięki.

ocenił(a) serial na 10
Eph

nawet lepszy :)

patii12

Dziś zobaczyłem 2 odcinki i było tak sobie, mam nadzieje, że potem się jakoś to rozkręci.

Eph

Na początku ten serial mi nie przypadł do gustu, kilka dni później kończyłam 3 sezon ;)

Eph

o wiele lepszy, charakterystyczni bohaterowie i muzyka pierwsza klasa :)

Brooklynne_Accola

Jak dla mnie to chyba żaden serial nie przebije Życia na fali, a co do tego to jakoś nie chce mi się na razie oglądać, do tego nie ma nawet z lektorem (?).

Eph

osobiście nie wyobrażam sobie oglądać czegokolwiek z lektorem, zupełnie psuje klimat połowy nie tłumaczy, a jak już coś przetłumaczy to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. jedyną wadą podczas oglądania z napisami było to, że sezony 1-6 musiałam oglądać w niezbyt dobrej wersji.

Brooklynne_Accola

Wiadomo, że lektor tłumaczy tak trochę ogólnie, ale nie ma szans aby coś źle zrozumieć.

Plus w życiu na fali, są o niebo lepsze (ładniejsze) aktorki :)

Eph

Jeśli dla Ciebie lepsze aktorki=ładniejsze aktorki to gratuluję ;)

Eph

Moim zdaniem o niebo lepszy od Życia na fali.Momentami zabawny, momentami wzruszajacy.Jednym słowem świetny.Nie zrażaj sie początkowymi odcinkami tylko pooglądaj dalej to na pewno Ci się spodoba :)

Basienka20073

Na razie teraz oglądam inne seriale, może jeszcze kiedyś to tego wrócę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones