PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654281}

Piraci

Black Sails
7,9 27 087
ocen
7,9 10 1 27087
Piraci
powrót do forum serialu Piraci

przestanie traktować ludzi jak skończonych kretynów? Przecież spokojnie, zgodnie z tytułem, można było ten serial nazwać "Czarne żagle".

Nick_filmweb

Czarne żagle???,raczej coś w stylu Pod czarną banderą

guga_buzka

Można i tak. I tak lepiej niż te durne "Piraci". Serial jest zbyt inteligentny na to aby firmował go taki prostacki wręcz tytuł. Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie "Black Sails" to najlepszy serial jaki oglądałem. Ma wszystko: Przygodę, piękne krajobrazy, wspaniałą scenografię, naprawdę piękne kobiety, walki wręcz, walki na szpady, świetne dialogi i do tego jeszcze baśniowość wymieszaną z realizmem. Wysiada nawet "Gra o tron".

Nick_filmweb

Aha, no i jeszcze multi charyzmatyczni bohaterowie.

Nick_filmweb

zgadzam się że Black sails to najlepszy serial i zawsze używam oryginalnego tytułu, bo tytuł Piraci jest zbyt ogólny, nic nie mówi, po prostu dystrybutorzy się nie wysilili

guga_buzka

Twój ulubiony bohater?

użytkownik usunięty
Nick_filmweb

Czarne Żagle to właśnie wersja tytułu figurująca u mnie jako zamiennik za oryginalną nazwę.
Nigdy nie nazwałem serialu "Piraci" i też nie bardzo rozumiem skąd takie uproszczenie.

Szczególnie, że zamieszczona propozycja brzmi po prostu lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones