PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224225}

Piłka w grze

Aoki Densetsu Shoot!
8,0 872
oceny
8,0 10 1 872
Piłka w grze
powrót do forum serialu Piłka w grze

Jestem ciekaw czy cos takiego powstalo, gdzies cos mi sie obilo o uszy, ze cos takiego jest w planach. Jesli ktos ma jakies informacje prosze piszcac. Pozdrawiam.
Anieme oczywiscie genialne, przypomina sie cale dziecinstwo, az sie chcialo grac w pilke. Teraz sciagam je z Seizena, szkoda tylko, ze im sie tak dlugo z tym schodzi, jest dopiero 46 z 52 odcinkow. Cierpliwie czekajmy na reszte.

ocenił(a) serial na 10
Prezes69

Sory za literowki ale pisze z Francji a tu maja jakies durne klawiatury.
Pozdrawiam

Prezes69

z tego co wiem to jest 58 odcinków nie 52^^ i z tego co wiem to te 58 odcinków = 3/4 całej historii reszta jest dokańczana na filmie kinowym który nie wyszedł na dvd

ocenił(a) serial na 10
z1s

Dzieki za wiadomosc, i faktycznie pomylilem sie co do liczby odcinkow, kolejna literowka. A czy gdzies ten film kinowy mozna znalezc? Jesli ktos ma dostep lub wie gdzie szukac, prosze o wiesci.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Prezes69

Wiec tak , jest udostepniony na you tube film Aoki Densetsu Shoot, jednak trwa on tylke co zwykły odcinek a dot. meczu miedzy Kakegawa a Frankfurtem. Mam nadzieje ze o to chodzi. Jednak jest on w jezyku japońskim bez napisów:( link : http://pl.youtube.com/watch?v=gDl_q3nw3eE

ocenił(a) serial na 10
anaparys

Aha i dla fanów Aoki Densetsu shoot polecam takze mange SHOOT! i SHOOT! in memory. Na podstawie tej mangi powstało anime takze w mandze jest o wiele więcej:P Posiadam mange (skany )w jezyku angielskim i na biezaco saram sie tłymaczyc na polski wiec jak ktos byłby zainteresowany to moge udostepnic :P

ocenił(a) serial na 10
anaparys

Wielkie dzięki za odpowiedz, właśnie obejrzałem sobie ten dodatkowy odcinek na youtube, sympatyczny. Wdzięczny był bym za podesłanie mangi na maila bo nie bardzo mogłem znaleźć, może być po angielsku a nawet po japońsku :) Będę bardzo wdzięczny, mój mail pawelskorupka@gmail.com
Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 10
anaparys

Witaj! W ostatnim czasie obejrzałam "Piłkę w grze" chyba z 10 razy już i jestem wielką fanką. Czy mógłbyś udostępnić mi mangę? Oto mój mail: demonkowna@gmail.com. Będę bardzo wdzięczna:). I jeszcze jedno. Czy może wiesz, gdzie można odnaleźć film Aoki Densetsu Shoot? Bo link podany wyżej jest już nieaktualny :(. Z góry dziękuję:). Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia:).

ocenił(a) serial na 9
Demonkowna21

Film jak i całe anime z napisami w języku polskim można pobrać z Cho**ka lub ściągnąć torrentem. Napisy można od niedawna ściągnąć z NapiPro****, gdyż niedawno dodałem je do bazy. Pozdro

Prezes69

http://forest.kinokuniya.co.jp/ItemIntro/595996 Ja natrafiłam na film który początkowo myślałam, że jest o piłce ale to o szkole sztuk walki ale co ciekawe ma ten sam tytuł i postać z białymi włosami się zgadza więc chyba "Piłka w grze" była inspiracją do tego filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones