PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645786}

Piękna i bestia

Beauty and the Beast
7,1 8 803
oceny
7,1 10 1 8803
Piękna i bestia
powrót do forum serialu Piękna i bestia

Warto poświęcić trochę czasu i zacząć oglądać?
Jesli oglądam inne seriale CW takie jak."Arrow" i "Nikita"...
Zastanawiam się, czy zobaczyć, czy lepiej dać sobie spokój z tym serialem.
I ogólnie to aż tak bardzo młodzieżowy?
Bo z reguły większość młodzieżówek nie przypada mi do gustu.

ardnaskela_filmaniak

Musze przyznać, że mam mieszane uczucia. Chcieli połączyć serial detektywistyczny z motywami fantastycznymi (lub cześciowo fantastycznymi, chodzi przecież o mutację), ale zamiasy zrównoważyć te czynniki, zabrakło w pełni i jednego, i drugiego. Chemia między bohaterami jest, choć mówiąc szczerze, ja np.: stawiam na doktorka i Cat (i chyba jestem jedyną na calutkim świecie. Cóż za szkoda). Główny bohater dla mnie trochę taki... miałki. Niezdecydowany, niby chce ją poznać, ale nei mże, taki cierpiętnik, oj ty biedny. Ale w sumie serial dopiero co się rozkreca i nie jest zły, chociaż mam wrażneie, że trochę "pisany na kolanie". Wiem, ze CW robi niskobudżetowe seriale, ale w innych nie rzuca się to tak w oczy. Powinnaś koniecznie zobaczyć pierwsze trzy odciniki i sama zadecydować. A jeżeli chodzi o seriale CW, to koniecznie obczaj "Supernatural"- klimat genialny, dla mne akcja rozkręca się na dobre w 4 sezonie, ale wtedy jest dosłownie genialna- dopracowana i w ogóle. A temu serialowi dam szansę i zalecam ci, żebyś zrobiła to samo.

użytkownik usunięty
aka13

Dla mnie świetny i z odcinka na odcinek coraz lepszy. Aka13 ja też uwielbiam Evana, jego akcent :D Ale Vincent też jest mega, nie wiem nawet który lepszy. ;)

aka13

Zobaczę z ciekawości ;) - ale jak mówicie, to nie wygląda dość przekonywajaco.
A z kolei "Supernatural" z początku mnie nudził, no i nie rozumiałam, skąd wzięło się tak wiele sezonów, ale może spróbuję wrócić i zacznę od tego 4 sezonu.

ocenił(a) serial na 5
ardnaskela_filmaniak

"Arrow" jest świetny. Na każdy odcinek się czeka. Tu tego nie ma. "Beauty and the beast" jest takim zapychaczem, ma się wolny czas - można obejrzeć. Miało być mroczenie, ale jakoś twórcom to nie wyszło, choć 'niby' zaczyna się rozkręcać. Obejrzyj, ale na nic wielkiego nie licz;)

ocenił(a) serial na 5
ardnaskela_filmaniak

Mi się podobają takie klimaty, gra aktroska trochę kiepska , dla mnie bomba i nie mogę się doczkać kolejnego odcinka. Ale to oczywiście dla ludzi którzy lubią romansidła :D

ardnaskela_filmaniak

Obejrzałam pierwszy odcinek, z wielkim zaciekawieniem, bo lubię takie seriale. Ale się rozczarowałam, zwłaszcza naiwnością głównej bohaterki. Niby detektyw, a nic nie podejrzewa, wszystko łyka jak przysłowiowy pelikan. :) To mi bardzo przeszkadza i nie zamierzam oglądać dalej. :)

ardnaskela_filmaniak

mnie póki co ( i sama nie wiem właściwie dlaczego) Beauty and the Beast wciągnął bardziej niż Arrow i ubolewam nad tym, że na napisy czeka się tak długo :/ no przynajmniej dłużej niż w przypadku Arrow ;]. Gra aktorów póki co sztuczna i tu i tu (chemia? serio?), ale... tak jak ktoś wspomniał, jeśli się lubi romansidła, obu serialom można dać szansę. Liczę, że podobnie jak w przypadku powiedzmy The Vampire Diaries akcja rozkręci się gdzieś koło 8 odcinka :D Jeśli nie to... pewnie i tak dalej będę oglądała ze względu na ten wątek miłosny :D jestem beznadziejna, jeśli chodzi o serialowe pary, a trójkąty to już w ogóle ubóstwiam :D (tak z innej beczki, polecam Hart of Dixie :D, aktualnie mój ulubieniec;))

ocenił(a) serial na 5
ardnaskela_filmaniak

Polecam! Na początku miałam mieszane uczucia, ale dałam szansę ze względu na sentyment do Kristin Kreuk. Nie żałuję, a nawet lepiej: uważam, że rozkręca się o wiele pozytywniej niż Arrow! Chciałabym, żeby więcej osób oglądało BatB, wykształca się coś naprawdę fajnego z tego wszystkiego. Aktor, który gra Vincenta może nie jest Ianem Somerhalderem, jeżeli chodzi o zdolności aktorskie, ale nie krzywdzi tym serialu, a przynajmniej na razie tego nie zauważyłam. I chemia JEST, dużo. Nie zgadzam się jakby nie było między nimi napięcia. Właściwie to 1x03 mnie przekonał i ostatecznie przeciągnął szalę na korzyść BatB, a nie Arrow (jak było poprzednio, w przypadku tych dwóch nowości, bo innych seriali nie chcę wciągać w porównywanie), a to właśnie w tym odcinku mieli sprzeczkę przy baseball'u.
Dajcie szansę!

ocenił(a) serial na 7
ardnaskela_filmaniak

A na czym oglądasz Arrow, bo na zalukaj jeszcze nie ma, a podobno właśnie jest świetny

dawid2385

polecam ii tv. są wszystkie dotychczasowe odcinki, ale nie wiem czy z napisami, bo oglądam po angielsku zawsze...

ocenił(a) serial na 6
nelcia_fm

Na ii tv są szybko dodawane nowe odcinki i w ogóle ale są na player-ach z limitem. Jest bardzo podobna stronka do ii tv a odcinki można oglądać bez obawy że Ci przerwą w połowie. Ta stronka to serial net. Miłego oglądania :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones