PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554932}

Partnerki

Rizzoli & Isles
7,7 6 607
ocen
7,7 10 1 6607
Partnerki
powrót do forum serialu Partnerki

Agent Dean

ocenił(a) serial na 4

Uwielbiam go :P Generalnie widziałam już filmiki na YT "Jane i Gabriel", nie tylko ze mną jest coś nie tak... W każdym razie świetna postać... Znaczy się aktor przystojny :P

ocenił(a) serial na 8
jocisko

aaaa !! <33
to witam w klubie ja też uwielbiam Dean'a ^^
spodobał mi się już w książce ale jak go zobaczyłam w serialu to padłam :D
kocham go normalnie <

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Ja za to uważam, że wygląda bardziej jak zbity pies niż agent FBI. Nie jestem w stanie patrzeć na niego w tym serialu (w sumie gdziekolwiek indziej też nie).
Moim zdaniem to największy błąd castingowy jaki kiedykolwiek istniał.
Mam nadzieję, że już więcej nie pojawi się w "R&I" bo chyba nie zdzierżę, a jeśli sprawy potoczą się tak jak w książce to mimo całej mojej miłości do tego serialu, będę zmuszona zrezygnować z oglądania go, bo to będzie ponad moje siły.

Tak więc, jeśli już kogoś "parować" to ja proponuję zgodnie z tradycją serialową połączyć głównych bohaterów (a raczej bohaterki) bo nikt nie zaprzeczy, że między nimi jest niesamowita chemia godna House i Cuddy, Castla i Beckett czy tym podobnym. Więc jeśli tylko scenarzyści wykażą się wystarczającą odwagą może być bardzo ciekawie (dla mnie już jest, ale ja jestem szalona i delektuje się każdym podtekstem)
I ja także mam filmiki na YT do uzasadnienia swojej teorii ;p
Dla przykładu http://www.youtube.com/watch?v=LinAtN93LG0 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones