PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 707
ocen
7,2 10 1 12707
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

Nuda

ocenił(a) serial na 3

Zachęcony opiniami na forum zacząłem oglądać. I nuda. Rozczarowanie. Zmęczyłem 3 odcinki i dalej jakoś nie mam parcia.
Co oni wszyscy tacy z drewna? Jakby siedzieli w kółeczku na krzesłach i czytali teksty z kartki. Dukali w zasadzie, a nie czytali. Serial o policji, a nie pada ani jeden bluzg, nie ma żadnych emocji, wszystko jest papierowe, uładzone, przeźroczyste. Oni nie są ani smutni, ani źli, ani szczęśliwi. Nic, nie towarzyszą im żadne uczucia, żadne emocje.

Zieliński, Jakubik i Bluszcz - bronią się. Dębicki też ok. Natomiast mamroczący i na siłę niegrzeczny Boguś - to już nie ten Franz sprzed lat. Stracił zęby i ciamka dziąsłami. A szkoda. Pozostała reszta ekipy - pomyłka.

Szkoda, wielka szkoda, liczyłem na coś prawdziwego, coś dobrego, od czasów Gliny i Pitbulla. Jak widać jednak tamte produkcje pozostają niedoścignione.

n_egate

Potwierdzam,też liczyłem że "Franc" pokażę pazur a tu niestety para poszła w gwicdek. Szkoda. ;0

ocenił(a) serial na 7
Simon_Templer_filmweb

A ja polubiłem ten serial.

n_egate

To w tym serialu nie ma przekleństw? Liczyłem na coś w stylu Pitbulla. A odcinki są chociaż powiązane?

ocenił(a) serial na 3
Pijany_Mistrz

to nawet nie leżało koło pitbulla. każdy odcinek to osobna historia.

n_egate

Ok dzięki za ostrzeżenie. Obejrzałem trochę pierwszego odcinka, nie wciągnął mnie. Jak wiem, że odcinki nie są powiązane to nie oglądam nawet dalej, kasuje z dysku bo ponad 10gb zajmuje caly sezon.

ocenił(a) serial na 3
Pijany_Mistrz

jakby co to jest na ipla. Legalnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones